Сайдинг Відгуки

Олександр СергейчикВибираючи матеріал для облицювання фасаду, кожен господар керується своїми принципами, смаками та уподобаннями. Жінки більше звертають увагу на естетичну сторону питання - колір, текстуру, сполучуваність з іншими будівлями на ділянці, чоловіки ж підходять до питання більш ґрунтовно, беручи до уваги надійність, конструктивні особливості і зручність монтажу. Причому думка фахівців при виборі матеріалу для чоловіків має вирішальне значення. Сьогодні ми хотіли б познайомити вас з висловлюваннями професійних монтажників, які були записані під час монтажу фасадних панелей Docke-R на одному з об'єктів Дмитровського району Московської області. Каже бригадир монтажників Олександр Сергейчик будівельної компанії «Кріс» .

- Ми працюємо з фасадними панелями різних виробників більше 10 років. Це були і імпортні, і російські вироби. Однак, вперше побачивши панелі Döcke-R, відразу відзначили їх відмінності від конкурентів. Коли береш панель в руки, відразу кидається в очі її грунтовність. Виробник не пошкодував матеріалу. Панелі не гнуться, як деякі інші, а спеціальні ребра жорсткості на зворотному боці роблять їх геометрично стабільними по всій поверхні. Це гарантує, що при монтажі та подальшої експлуатації не буде проблем, які трапляються при роботі з іншими марками. Наприклад, при монтажі на морозі поліпропілен стає більш крихким і при згинанні може тріснути.
Технологія фарбування панелей Döcke-R грунтовна. Відразу видно, що це не просте завдання фарби, а складна технологія. Окремо фарбуються шви, а також робиться декоративне напилення, яке не повторюється. Саме тому фасад виходить дуже природним. Одного разу в Солнечногорську монтували панелі «під камінчик» від однієї відомої фірми. Відійшли подивитися, що виходить ... Штампування з пластмаси - рядами видно один і той же малюнок. З Döcke-R такого не буде! До речі, шви теж дуже здорово зроблені - вони шорсткі на дотик, і фарбують так, що з будь-якого кута зору буде видно саме шов, а не гладка пластмаса. Місця стикування панелей теж фарбують, і їх не видно.

Похожие страницы: