Сайдинг Твер

Пропонуємо найпопулярніші моделі сайдингу для будинку - вініловий сайдинг Grand Line, фасадні панелі «Альта-профіль» і багато інших за вигідними цінами в Твері.

Вся кольорова палітра і різноманітність вінілового сайдинга "Grand Line" не поступається його переваг. Сайдинг "Grand Line" проводиться на території Росії. Використовуються тільки сучасні американські технології, так як завод-виробник оснащений останніми новинками виробничого і технологічного обладнання.

асортимент сайдинга

Вініловий сайдинг "Grand Line" має кілька різновидів.

"AMERIKA" - ідеально підходить для приміщень зі складними по конфігурації стінами, а також для вирівнювання стін. Кольори варіюються від білого і світло-бежевого до салатового.

Вінілові софіти "Grand Line" - відмінно підійдуть для обробки карнизів покрівлі, виступів дахів і інших підпокрівельних поверхонь. Широкий вибір кольорів.

переваги сайдингу

Знання переваг, які має сайдинг, допомагає визначитися, купити його або інший матеріал.

  1. Стійкий до вигоряння при УФ. Сайдинг "Grand Line" виготовлений з унікальної захистом від УФ, перевіреної тестуванням в європейській лабораторії.
  2. Посилена ударна міцність дозволяє монтувати сайдинг 9 місяців в році.
  3. Стійкий колір без вицвітання.
  4. Дозволяє монтувати «в стик», без використання додаткового профілю.
  5. Зручний і герметичний замок забезпечує стійкість до ураганних вітрів.
  6. Гарантія переконує, що тільки сайдинг "Grand Line" потрібно купити для дому: на якість матеріалу - 50 років; на стійкість кольору - 9 років.
Похожие страницы: