Сайдинг ПВХ

асортимент сайдинга

Купити сайдинг в Твері - продаж вінілового сайдинга

Вініловий сайдинг, найбільш відомий і перевірений матеріал для декорування фасаду.Він добре зарекомендував себе серед власників приватних будинків. Сайдинг надає житлу елегантний вигляд, приховує недоліки, захищає поверхню від негативного впливу навколишнього середовища. Цей сучасний матеріал розрахований на довгу службу, його декоративні властивості відмінно доповнюються високою функціональністю.

Для виробництва сайдингу FineBer застосовується метод коекструзії. Це метод був розроблений в Канаді і потім успішно адаптований FineBer для російських умов. Верхній шар фасадного оздоблювального матеріалу, який знаходиться під впливом світла, має підвищену цветоустойчивостью. Його фактура створює природне відчуття поверхні натурального дерева благородних порід.

Полівінілхлорид - вихідний матеріал для сайдингу, забезпечує легкість і простоту в експлуатації. Використання при монтажі аксесуарів FineBer дозволяє легко і швидко оформити фасад вашого будинку без залучення професійних монтажників, проведення «мокрих» робіт, і насолоджуватися результатами довгі роки.

Сайдинг FineBer представлений в двох профілях:

  • Standart (імітація «корабельного бруса»)
  • BlockHouse (імітація дерев'яного зрубу).

Наш оздоблювальний матеріал має широку гаму колірних рішень:

  • Classic Color - класична пастельна палітра
  • Extra Color - насичені яскраві і темні тони.

Щороку лінійка колірних рішень розширюється: випускаються нові кольори, що передають природні відтінки обробленої деревини, все більш популярні у покупців, які йдуть в ногу з часом.

Похожие страницы: