Сайдинг під Цегла Фото

Cokolnyj sajding pod kirpich

Сайдинг під цеглу фото і ціна, відео-інструкція монтажу своїми руками

Уважно подивіться на ціни і фото цокольного сайдинга «під цеглу», представленого в даному розділі. Дешевше ці будівельні матеріали ви не знайдете ніде! Ми ретельно моніторимо пропозиції інших спеціалізованих компаній, і при наявності більш вигідного стороннього пропозиції опускаємо вартість виробів з нашого асортименту до мінімальної позначки. У нас ви зможете купити сайдинг «під цеглу» недорого і отримати приємні бонуси.

Спеціальні умови для наших клієнтів:

Після того, як ви придбали фасадні панелі «під цеглу» виробництва російських компаній «Доломіт» і FineBer, ви можете обміняти товар або повернути його, компенсувавши всі витрати, протягом 10 днів з моменту придбання будматеріалів.

Купуючи у нас сайдинг «під облицювальну цеглу» і замовляючи його установку за вигідною ціною в Москві, Калузі, Обнінську, ви отримаєте гарантію на монтажні роботи строком на 1 рік.

На ви можете купити фасадні панелі «під цеглу» виробництва T-SIDING, FineBer, Доломит (Росія), а також HolzPlast і Docke (компанії з Німеччини, які побудували свої заводи на території нашої країни). За технічними і експлуатаційними характеристиками усі товари з каталогу рівні. Вони однаково стійкі до механічних пошкоджень, перепаду температур, впливу атмосферних опадів і т. Д.

Різниця в ціні фасадних панелей «під цеглу» пояснюється лише вартістю торгової марки. І якщо ви не є прихильником якогось певного бренду, ми рекомендуємо вибирати будматеріал, виходячи з його естетичних якостей. Фото всіх різновидів сайдинга «під цеглу» ви знайдете в нашому каталозі.

Щоб не помилитися, замовте виїзну презентацію. Наш кур'єр привезе зразки панелей у вигляді цегляної кладки, фото яких вас зацікавило. Порівнявши їх між собою, вам буде набагато простіше визначитися з кольором і фактурою облицювання, яка має прикрашати і захищати стіни будинку протягом найближчих десятиліть. Наші консультанти також детально розкажуть вам, скільки коштує сайдинг «під цеглу» і скільки знадобиться матеріалу для обробки вашого будинку.

Панелі, що імітують цегельну кладку, можна використовувати як для облицювання всього будинку, так і окремих його елементів. І в тому, і в іншому випадку вам знадобиться розрахувати необхідну кількість матеріалу.

Похожие страницы: