Сайдинг Фото Каталог

Фото будинків, обшитих сайдингом:

Фото каталог будинків з обробкою сайдингом: різні кольори

Зовнішня сторона житлового будови потребує фінішному оформленні так само, як і інтер'єр. Продемонстровані на фото будинку, обшиті сайдингом - один з варіантів, як це можна зробити, застосовуючи сучасні матеріали.

Оздоблення будинку сайдингом: фотодобірка

Цей вид облицювання прийшов до нас із заходу. Там важливо не тільки декорувати зовнішні стіни житлових будівель, а ще й утеплювати їх, захищати від впливу атмосферних опадів і температурних перепадів. Будинки, оброблені сайдингом, виглядають вже по-сучасному урбаністічним. Висока швидкість монтажу, практичність і сила-силенна варіантів обробки - то, що рухає населенням монтувати цей матеріал. Дешевизна, швидкість монтажу і велику кількість кольорів і фактур - те, що відрізняє його від інших варіантів.

Варіанти обробки будинків сайдингом

Мова йде не тільки про заміських котеджах. Є вибірка, де багатоповерхові будинки під сайдингом на фото виглядають сучасно і стильно. Справа не тільки в декоруванні: придивіться до цокольного сайдингу. Він утеплює стіну і вирішує питання з непрактичною цементною штукатуркою, за якою потрібно щорічно доглядати. Виготовляють його з металу, дерева з посиленою обробкою, вінілу і пластику.

Наступний аспект обробки видно на знімках будівель з різними кольорами. Тут нема чому стримати політ фантазії як професійного дизайнера, так і любителя. Один з класичних кольорів - це коричневий: виглядає стримано і солідно.

Популярні варіанти декору панелей:

  • сайдинг під каміння виглядає так само натурально, як і в реальному часі. Розрізнити, що це імітація можна тільки поблизу;
  • цегляна кладка - відмінна альтернатива облицювальних матеріалів. Класичний стиль - те, що несе матеріал, оформлений під цеглу;
  • сайдинг під дерево - то, що перетворить будинок з будь-яких матеріалів в справжню хату, але з поправкою на сучасність.

Зверніть увагу на розміщення панелей сайдинга деці: фото будинків з горизонтальними і вертикальними смугами. У нас практикують частіше перший спосіб в той час, як за кордоном поширений другий варіант. Фото проектів будинків з газобетону і особливості матеріалу.

Похожие страницы: