Сайдинг для внутрішнього оздоблення ціна

Сайдинг для внутрішнього оздоблення - це спеціальний будівельний матеріал, який являє собою пластикову панель з імітацією обшивки дерев'яною вагонкою. Раніше сайдинг застосовувався тільки для обробки зовнішніх фасадів будинку, з недавнього часу сайдинг став використовуватися для обробки внутрішньої частини будинків. При внутрішній обробці будинків і котеджів застосовують вініловий сайдинг, який відповідає самому головній вимозі по відношенню до матеріалів, що використовується для обробки внутрішньої частини будинку - екологічність і безпеку для здоров'я.

Сайдинг зручний і простий в монтажі, відрізняється чудовим зовнішнім виглядом і відмінною якістю - все це визначає зовнішні характеристики і довговічність внутрішнього сайдингу. Додатковою перевагою внутрішнього сайдингу, на відміну від деяких інших оздоблювальних матеріалів, - це багатий вибір колірних рішень .

Отже, що ж може запропонувати внутрішній сайдинг в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами, варто розглянути більш детально:

  1. Легка вага панелей сайдинга. Це у багато разів спрощує процес монтажу, і збільшує швидкість процесу;
  2. Незважаючи на відчутну легкість і видиму крихкість, панелі сайдинга можуть витримувати великі навантаження і відрізняються дивовижною міцністю ;
  3. Матеріал не тільки не підтримує горіння, він просто не схильний до вогню, а тому Ви завжди зможете бути впевнені в пожежобезпеки свого будинку. При впливі вогню і високих температур, панелі сайдинга просто плавляться, змінюючи свою початкову форму, саме тому, сайдинг часто використовується для зовнішньої обробки будинку ;
  4. Зовнішні атмосферні опади, прямі сонячні промені, процеси гниття і розтріскування - все це та інші фактори навколишнього середовища не впливають на експлуатаційні властивості сайдингу.

Сайдинг для внутрішнього оздоблення ціна може бути порівнянна з вартістю штукатурки, але на відміну від останньої, сайдинг не вимагає регулярних змін і поверхневих ремонтів. Сайдинг буде служити на протязі не менше 40 років без будь-яких істотних змін. Тобто в Ваших силах витратити однакову кількість матеріальних засобів, але на більш міцний і надійний матеріал.

Похожие страницы: