Сайдинг Цокольний Альта-Профіль

Компанія "Альта-Профіль" (країна виробник - Росія) - перший російський виробник фасадних панелей. Заснована вона в 1999 році. Сьогодні Компанія "Альта-Профіль" відома, як перший і найкращий виробник цокольного сайдинга

Свою діяльність компанія почала з виробництва декількох видів пластикових облицювальних панелей. Компанія швидко вкоренилася на вітчизняному ринку і вже в 2000 році запустила першу в країні екструзійну лінію для виробництва цокольного сайдинга.

У 2003 році дана компанія почала виробництво і реалізацію цокольного сайдинга (або фасадних панелей), і стала однією з перших компаній, яка ризикнула запропонувати російському ринку подібний оздоблювальний матеріал. І їх ставка зіграла, адже в надійному, естетично привабливому і довговічне матеріалі потребували абсолютно все.

Через 2 роки почав функціонувати новий цех для виробництва фасадних панелей. У 2006 році був побудований високотехнологічний завод, що спеціалізується на роботі з сировиною.

З тих пір компанія збільшила в десятки разів свої виробничі потужності, розширила асортимент продукції оздоблення, що випускається під декількома торговельними марками, а також організувала широку мережу продажів по всій Росії.

Серед основних принципів роботи "Альта-Профіль" варто виділити безперервне підвищення якості продукції, її тестування, постійну розробку нових колекцій і якісний післяпродажний сервіс.

особливості продукції

Виробник займає лідируючі позиції на російському ринку сайдингу. Продукція "Альта-Профіль" має очевидні переваги перед натуральними оздоблювальними матеріалами, які вона імітує:

  • По-перше, даний матеріал повністю адаптований до російських кліматичних умов;
  • По-друге, він легше монтується і не потребує будь-то особливого догляду і нанесенні будь-яких складів;
  • По-третє, ціна сайдинга значно нижче вартості аналогічних натуральних матеріалів.

Фасадні панелі "Альта-Профіль" виробляються з ідеально підібраною композиції матеріалів, основою якої є високоякісний поліпропілен. При його виробництві враховуються всі нюанси подальшого використання, можливе агресивна дія природних опадів, а також тривале перебування під шаром снігу і постійний вплив ультрафіолету.

колекції

На сьогоднішній день Компанія пропонує 10 різних колекцій фасадних панелей , що відрізняються між собою колірною палітрою і фактурою:

На поверхні фасадних панелей з ювелірною точністю відтворені фактурні особливості цегли, сланцю, доломіту, пісковика, скельних порід та інших видів каменю.

Похожие страницы: