Сайдинг Будинки Фото

сайдинг S7

робоча ширина

179, 62 мм

Корисна площа панелі

0, 55 кв. м

Кількість в коробці, шт

16 шт.

Вага коробки (брутто)

20, 647 кг

капучино

ківі

пломбір

банан

капучино ківі пломбір банан

від 161 руб. / шт

Відеоінструкція по монтажу
САЙДІНГА DOCKE

ВІДЕОінструкція по установці сайдинга Döcke носить ознайомлювальний характер. При монтажі слід дотримуватися інструкції в паперовому варіанті, яка супроводжувала покупку. У разі виникнення проблем не варто намагатися вирішити їх самостійно, краще зателефонуйте нам, кваліфіковані фахівці завжди дадуть професійну консультацію.

ПЕРЕВАГИ ТОВАРІВ DOCKE

сертифікати

Відгуки

Зюкін В.М.

Монтажник

Монтажник

У нашому місті найстабільніший постачальник сайдингу пропонує сайдинг Деці, крім того, на цій же базі я можу придбати все необхідне для монтажу, не потрібно їздити по всьому місту і розшукувати відсутні комплектуючі, німецький бренд вселяє впевненість у відмінній якості, хороший асортимент квітів і аксесуарів і знову ж водосточка тут же завжди в наявності.

Скачков Юрій Миколайович

З сайдингом Döcke я працюю давно, і ось чому:

По-перше , я впевнений в стабільній якості. Тут не буває відхилень, як у інших - від партії до партії. Велика гамма кольорів здатна задовольнити самого прискіпливого покупця, а сполучуваність різних квітів і профілів допомагають робити фасади моїх клієнтів унікальними і несхожими на інших.

По-друге , працювати з сайдингом легко. Моя бригада може монтувати його хоч із закритими очима - ні перекосів, ні щілин. Поставив, натиснув, клацнув, перейшов до наступної панелі.

По-третє , на сайдинг Döcke є антіураганний замок, який дає можливість змонтованому сайдингу витримувати наші нелегкі погодні умови і виключає «шелестіння» фасаду при сильному вітрі, а також надає додаткову механічну міцність сайдингу при навантаженнях «на відрив». Таке рішення дуже актуально, якщо будинок стоїть на горі або в чистому полі.

По-четверте, навіть на дуже сонячних ділянках барвники сайдингу Döcke багато років витримують сонячні промені. Звичайно ж, з часом, фасад стане трохи блідіше. Але це станеться рівномірно і майже непомітно очі - не плямами, як у деяких інших виробників.

По-п'яте, стикаючись з монтажем сайдинга різних марок, я звернув увагу на те, що матеріал, з якого зроблений сайдинг Döcke більш стійкий до перепадів температур і має більш надійну структуру матеріалу, з якого він зроблений. Траплялося виробляти монтаж при температурі нижче -10 градусів, і саме цей сайдинг на морозі поводився при монтажі прекрасно і не коловся на шматочки від найменшого дотику.

Похожие страницы: