Сайдинг Балкона

Одним із сучасних і досить популярних матеріалів обшивки балконів є сайдинг-панелі. Обшивка балкона сайдингом має низку переваг, серед яких довговічність, невисока вартість, пожежна безпека, стійкість до впливу вологи, міцність і безпеку для здоров'я людини. Крім того, сайдинг може похвалитися широкими декоративними можливостями. Панелі бувають різних кольорів, плюс їх дуже просто компонувати між собою.

Для яких цілей переважно робити обробку балкона сайдингом? По-перше, заради естетики, адже обшивка балкона сайдингом надає балкону гарний вигляд, вигідно відрізняє його від сусідського металевого парапету у вигляді решітки. А колір сайдинга може збігатися з забарвленням будинку, тим самим вписуючись в загальну композицію будівлі або, навпаки, яскраво його виділяти. На якому з варіантів зупинити свій вибір - вибирає замовник.

По-друге, при виконанні такого виду робіт, як винос, обшивка балкона сайдингом приховує під собою кронштейни, які використовуються в цьому випадку. Адже дивитися з зовнішньої сторони на виступаючий підвіконня, який підтримують металеві кронштейни не зовсім приємно. Значно краще виглядає монолітна конструкція з обшивки, яка приховує під собою всі технічні пристрої.

На цій сторінці ви можете подивитися фото на якому зображено оздоблення балкона сайдингом всередині, фотографії дадуть вам повне уявлення про естетичну складову для вигляду вашого балкона з боку вулиці. Відразу хочемо пояснити вам, обробка балкона сайдингом, що має нахил від підвіконня до нижньої плиті, виконана спільно з виносом. Якщо такі роботи не замовлені клієнтом, то обшивка опускається рівно по вертикалі.

Оздоблення балкона сайдингом звучить просто в теорії, але на практиці зустрічаються труднощі з тим, що металева решетування парапету дуже часто зовсім не рівна. Або вона була спочатку встановлена з недотриманням рівня, або час і усадка будинку зробили свою справу, змінивши горизонтальні і вертикальні стандарти. При цьому в 99% випадках метал міцний і без праці витримає навантаження при склінні, але створюється трудність для обшивки.

Похожие страницы: