Розміри Цокольний сайдинг

Розміри цокольного сайдинга

Розміри сайдингу і комплектуючих: відео-інструкція по монтажу

Країна виробництва

фактура поверхні

Цокольний сайдинг використовують для зовнішньої обробки самого уразливого місця фасаду будівель - цоколя. Панелі випускаються в широкому асортименті за матеріалом, розміром, декоративного оформлення. Сайдинг надійно вкриває стіни від несприятливих погодних впливів, захищає будівельні конструкції від передчасного руйнування, додає будинку більш акуратний і красивий вид.

Особливості цокольного сайдинга

Навіть дешевий цокольний сайдинг проходить сувору перевірку на відповідність прийнятим нормам. Панелі відрізняються підвищеною щільністю і товщиною, так як повинні витримувати випадкові удари, вітрові навантаження. За зовнішнім виглядом вони можуть дуже точно імітувати кам'яну або цегельну кладку, дерев'яне облицювання, декоративну штукатурку, але вартість цокольного сайдинга набагато нижче. Цокольний сайдинг легко мити, чистити, можна замінювати окремі ланки в разі поломки.

Серед багатьох достоїнств цокольного сайдинга можна відзначити:

  • довговічність. Більшість видів недорогого цокольного сайдинга виготовляється на полімерній основі. Панелі не гниють, не іржавіють, що не пліснявіють. Опади і перепади температур не роблять на цокольний сайдинг руйнівного впливу. Якісний матеріал здатний прослужити до 50 років, не вимагаючи заміни;
  • пожежна безпека. У процесі виробництва в полімерну масу додаються особливі речовини - антипірени. Вони надають панелям вогнестійкість, тому ми завжди рекомендуємо купити цокольний сайдинг для облицювання дерев'яного будинку;
  • низьку вартість. Якщо порівняти ціну цокольного сайдинга з натуральним каменем або дошкою, то економія вийде істотною.

Варіантів обробки безліч. Виробники пропонують акриловий сайдинг і вініловий сайдинг для цоколя, металеві та пропонуємо п панелі. Вибирайте матеріал, найбільш підходящий вам за вартістю і зовнішнім характеристикам.

Похожие страницы: