Розкрій матеріалу з ДСП і ЛДСП

Деревостружкові плити - звичайні і ламіновані - широко використовуються в будівництві і обробці інтер'єру, при виробництві меблів та інших виробів. Деталі й заготівлі з ДСП і ЛДСП затребувані не тільки в серійному виробництві, досить часто їх використовують для самостійного виготовлення меблів та інтер'єрних елементів. Це економить фінанси і дозволяє зробити вироби на свій смак. К Вашим услугам высококачественная и быстрая порезка дсп любой сложности по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.  Перш ніж приступати до виготовлення меблів, потрібно провести розкрій матеріалу. При невеликому обсязі робіт це не віднімає багато часу і зусиль і може виконуватися в домашніх умовах. Але щоб розрізати велику кількість плит доведеться чимало потрудитися. Крім того, самостійна розпилювання ДСП може зіпсувати матеріал - порушення технології різання ДСП і використання непрофесійного інструменту призводить до появи відколів, тріщин і задирок ламінованого покриття.

Кращий варіант - замовити різання ЛДСП в спеціалізованій компанії, оснащеної професійним обладнанням. В цьому випадку ви отримаєте деталі точно заданих форм і розмірів з чіткими і рівними краями.

Споживання ДСП і ЛДСП активно розвивається в двох напрямках, але одне з них явно на лідируючій позиції.

20% купленої ламінованої ДСП використовується для виконання ремонтних та оздоблювальних робіт у всіляких приміщеннях. Використовують її там в якості стінових панелей, підлог або перегородок.

У 80% випадків розпил ЛДСП без сколів за розмірами замовляють виробники.

За рахунок величезної кількості декорів та фактур ЛДСП люблять дизайнери інтер'єрів.

Міцне покриття з меламіну плівки відмінно проявляє себе при впливі хімічних засобів, температури і води, а так само витримує багато механічні пошкодження. Всі ці якості дозволяють виготовляти з ДСП стільниці для кухонь і барів, а так само багато предметів меблів для ванн.

Для ламінування придатна тільки якісна плита ДСП, а це означає що ЛДСП буде високоміцної.

Сучасні виробники можуть надавати ЛДСП особливі властивості, наприклад підвищена вологостійкість або певний декор для обробки приміщень в вашому офісі в особливих корпоративних кольорах!

Стандартна товщина ЛДСП 8, 10, 16, 22, 25 мм. Різноманітність форматів дозволяє виготовляти з ЛДСП не тільки корпусні меблі а й всілякі вставки в двері-купе, стільниці посилену меблі і багато іншого.

За індивідуальним замовленням можуть бути виготовлені плити з іншої товщини.

Похожие страницы: