Робим утеплення фасаду

Утеплення фасаду будинку - оригінальне рішення, яке крім створення затишку і тепла в нутрії будинку, економить кошти на обігрів будинку. Виконати утеплення будинку можна як знову зведеної будови, так і вже побудовані будинки.

На нашем портале http://realtykr.dp.ua вы можете быстро найти недвижимость по своему вкусу.

У цій статті, ми коротко розглянемо процес утеплення будинку, розповімо про матеріали які використовуються в системі утеплення фасадів і їх характеристиками, а також коротко опишемо сам технологічний процес.

ТЕХНОЛОГІЯ СИСТЕМИ «МОКРИЙ ФАСАД»

Стіна будинку являє собою «листковий пиріг», в якому утеплювач - займає місце між стіною будинку і фінішною обробкою. Кріпиться утеплювач на розчин, що клеїть, дюбеліруется, на добре укріплений утеплювач наноситься армуючий шар, в якому на шар армуючого розчину приклеюється стеклотканевая щелочестойкая сітка а зверху покривається ще одним шаром того ж клею. Таким чином, виходить ударостійке покриття підготовлене для фінішної обробки. Потім підставу грунтується, і наноситься фінішний шар декоративної штукатурки або іншого декоративного шару.

Крім свого основного завдання - збереження тепла в будинку, теплоізоляційний шар виконує функцію захисного шару, який оберігає стіни від негативно впливають впливів.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ

Пінопласт - легкий, водонепроникний, відносно не дорогий утеплювач, який значно скорочує втрату тепла.

Кам'яна вата - це унікальний теплоізоляційний матеріал «в народі» називають мінеральною ватою. Має високу теплопровідність, волого і вогнестійкий утеплювач. Використовується як в системі «мокрий фасад», «вентфасад». Являє собою спресований волокнистий матеріал складається з гірського силікати, суміш осадових порід та інших добавок.

ПІДГОТОВКА ТА УТЕПЛЕННЯ СТІН

Для того що б шар утеплювача виконував своє пряме і ефективне призначення, необхідно забезпечити його щільне прилягання до утеплюваної стіні будинку. Тому з зовнішніх стін будинку необхідно прибрати всі рихлості і відшарування, дірки в стінах закрити. Всі опуклості на стінах прибираються, згладжуються всі нерівності, щілини заповнюються монтажною піною або ж спеціальними розчинами. Після чого стіни ретельно грунтуються. Тільки після висихання відремонтованих стін і грунту можна приступати до чергового етапу.

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ БУДИНКУ

Процес утеплення фасаду пінопластом або кам'яної ватою - ідентичний. Клей для приклеювання утеплювача розлучається відповідно до інструкції виробника, наноситься на утеплювач (пінопласт або мінвата) точковим способом по всій поверхні.

Рекомендована товщина клею 1-2см. Готовий клей необхідно використовувати протягом 2-3 годин.

Утеплення фасаду потрібно починати знизу будинку, перший ряд утеплювача монтується на заздалегідь встановлений профіль. Другий і наступний радий утеплювача укладається в перев'язку, як при цегляній кладці. Товщина шва між плитами утеплювача повинна бути близько трьох міліметрів.

В процесі утеплення будинку за допомогою рівня, весь час необхідно контролювати рівність стін.

Після того як роботи з утеплення фасаду закінчені, утеплювач необхідно додатково зміцнити, для цього використовується пластиковий дюбель-цвях, на одну плиту утеплювача їх маємо отримати 4-5 шт. На складно сконструйованих ділянках можна використовувати додаткове кріплення. Кути закріплюють пластиковими куточками з сіткою.

Наступний етап утеплення - армування утеплених стін. За допомогою щелочестойкой стеклосетки і спеціального армуючого розчину. Після висихання якого процес утеплення фасаду можна вважати завершеним, а стіни будинку утеплені і готові до декоративної обробки.

Як фінішної обробки можна використовувати величезну кількість оздоблювальних матеріалів, коротко про деякі з них можна подивитися тут:

Оздоблення фасаду декоративною штукатуркою короїд, шуба

Оздоблення фасаду декоративною штукатуркою мармуровою крихтою

Оздоблення фасаду клінкерною плиткою

Оздоблення будинку штучним каменем і т.д.

Похожие страницы: