Решетування для Сайдінга

Готова обробка будинку сайдингомКоли етап будівництва будинку добігає кінця завжди виникає бажання красивою зовнішньої обробки фасаду будинку і його стін. Є багато способів зовнішньої обробки від банального фарбування стін будинку, до популярної зараз обробці сайдингом. Зупинимося докладніше на другому варіанті.

Питання про монтаж обрешітки варто вже не перший рік. Тут все залежить від вашого бажання. Вертикальна лати на бетонну стіну - фотоЯкщо у вас дерев'яний або каркасний будинок складається з цільного колоди або обшитий деревиною, тоді ви можете і не встановлювати обрешітку, а прикрутити сайдинг на звичайні саморізи, при цьому при правильному монтажі зовнішній вигляд будинку ніяк не зіпсується і не буде відрізнятися від сайдингу при монтажі якого використовувалася лати.

Але професійні будівельники, проте радять використовувати обрешёточную конструкцію при установці сайдинга, тому що при монтажі обрешітки між сайдингову панелями і конструкцією встановлюється додатковий вологовідштовхувальний і теплоізолюючий шари завдяки яким вдасться надати додаткову енергоефективність вашого будинку, яка відіб'ється на зменшенні витрат тепла і збереже сайдинг в початковому стані і не дасть йому прогнутися під впливом зовнішнього середовища.

1 Крок. готуємо поверхню

Установка обрешітки виробляється на рівну поверхню, тому в першу чергу позбавляємося від зайвих деталей які можуть нам перешкодити - це різні дерев'яні бруси, керамічна плитка і т.д. З чого встановлювати каркас для обрешітки вирішувати вам, але варто відзначити, що металева обрешеточних конструкція дорожча ніж дерев'яний аналог і володіє вищими якостями міцності і довговічності. Ну, а якщо ви виберете дерев'яну обрешітку, тоді зверніть увагу, що каркас обрешітки не повинен розшаровуватися і піддаватися різним дефектів, характерним дереву, тому дерев'яну обрешітку в першу чергу змащуємо антигрибковой і протівоплесневимі рідиною, щоб не завелися грибкові мікроорганізми під впливом часу і не заподіяли шкоди нашій конструкції. Справа в тому, що мікроорганізми можуть негативно вплинути на нашу конструкцію в результаті чого лати може прогнутися через кілька років.

Якщо стіни будинку виконані з дерева, тоді їх теж бажано обробити захисними протигрибковими і протівоплесневимі препаратами.

2 Крок. Установка напрямних.

Обрешітку слід кріпити з орієнтацією на ваші сайдингові панелі - якщо вони мають горизонтальний вид, тоді обрешітку слід робити вертикально.

Відповідно якщо сайдинг панелі мають вертикальну проекцію, тоді встановлюємо обрешітку горизонтально.

Приклад горизонтальної установки обрешітки Фото металева обрешетка під сайдинг фото Кріплення утеплювача до металевої обрешіткиДерев'яні лати фото

Похожие страницы: