Різновиди електричних водонагрівачів

Електричні водонагрівачі в першу чергу поділяються на:

Проточні;

Накопичувальні.

Благодаря своему качеству и надежности Водонагреватель GORENJE GBF 80E/V9 прослужит долгие годы.

Накопичувальні водонагрівачі

накопичувальний водонагрівачНакопичувальні електричні водонагрівачі або як їх називають-бойлери, здатні нагрівати температуру до 75 градусів і при необхідності постійно її підтримувати. Перевагами бойлерів, є мінімальна витрата електроенергії навіть при частому і регулярному використанні.

Крім цього, такий електричний водонагрівач, можна використовувати відразу для декількох точок, а обсяг основного бака може досягати до 500 літрів. Якщо виходити з мінусів накопичувальних водонагрівачів, то це в першу чергу чималі габаритні розміри. Саме тому, вибираючи такий водонагрівач, заздалегідь подумайте про те, чи достатньо у вас місця для його установки.

Вибираючи накопичувальний водонагрівач, приділіть увагу розміру бака. Залежно від кількості членів вашої родини. Наприклад для того щоб прийняти душ одній людині, в середньому знадобитися близько 20 літрів води. Важливо враховувати і потужність, від якої залежить швидкість підігріву.

Якщо вам необхідний водонагрівач виключно для того щоб мити посуд, вам чудово підійдуть моделі з об'ємом бака в 10-2- літрів. Для більш глобальних цілей, ємність бака повинна бути не менше 100 150 літрів.

Такі водонагрівачі чудово підійдуть як для установки в квартирі, так і в заміському будинку, на дачній ділянці. Завдяки спеціальній конструкції бака, вода в ньому знаходиться як в термосі, що дозволяє підтримувати оптимальну температуру досить тривалий час.

Проточні водонагрівачі

проточний водонагрівачЕлектричні проточні водонагрівачі, здатні практично миттєво нагрівати воду, тим самим вони є більш ефективними, ніж накопичувальні, але при цьому витрачають більшу кількість електрики.

Такі водонагрівачі спеціально призначені для обслуговування тільки однієї точки і не дають гарячої води, тільки теплу.

Такі водонагрівачі переважно встановлюються в квартирах або будинках, в яких є електро плита, тільки в цьому випадку вистачить потужності для обслуговування даного приладу.

Для установки проточного водонагрівача на кухні, вам знадобиться прилад з потужністю до 5 кВт, для прийняття душу не менше 9, для ванни близько 14 кВт. Найпотужніші проточні водонагрівачі працюють не від стандартної мережі в 220 Вольт, вони вимагають вже трифазне харчування з напругою в 380, що робить установку такого водонагрівача на дачній ділянці досить складною.

Похожие страницы: