Пристрій Сайдінга

пристрій сайдингуСайдинг буває двох типів: вертикально спрямований і горизонтально спрямований сайдинг. Назва говорить сама за себе. Монтаж проводиться відповідно. Сьогодні на ринку велика різноманітність панелей сайдинга, які мають різні форми.

Сайдинг прийшов до нас з Америки. У минулому столітті будинку обшивали дерев'яними рейками, але після настання ери технологій, дерев'яні рейки замінив пластиковий сайдинг. За формою він звичайно найбільше нагадує дошку. Хоча і сьогодні виробляють сайдинг не тільки з пластика, але також з дерева, металу, цементу.

За способом монтажу вони практично не відрізняються. Давайте розглянемо пристрій і комплектуючі сайдингу на прикладі вінілового (найпоширенішого) сайдингу.

пристрій сайдингу

комплектуючі сайдингуКожна планка має перфорований фланець (1), завдяки якому вона кріпиться до каркасу. Замок або засувка (2), завдяки цій частині планки ховається фланець. Лицьова панель (3) - панель, емітують дерев'яні дошки, може бути одинарної, подвійний або потрійний. Відповідний замок (4) і п'ята (5), служать для рівного кріплення всієї панелі.

комплектуючі сайдингу

Раніше, коли вдома оббивали простими рейками, виникали проблеми при сильних поривах вітру. Рейки починали плескати або ж зовсім відривалися від каркаса будівлі. Тому сучасний сайдинг забезпечили замками, завдяки яким панелі з'єднуються в одне ціле полотно. Як видно з пристрою сайдингу, якщо кріпити панель окремо, залишається незакріплена нижня частина і негарна верхня, у вигляді фаски.

комплектуючі сайдингуДля того щоб усунути це випускається нижня стартова планка . З неї починається весь монтаж сайдингу . Існують широкі і вузькі стартові панелі. Якщо необхідно опустити сайдинг на цоколь будівлі, тоді застосовується широка стартова планка. Для збільшення міцності монтують металеву стартову планку.

Такі ж стартові планки встановлюються по периметру віконних і дверних прорізів. Якщо ж укоси мають великий розмір, тоді використовуються кутові стартові планки. Зверніть увагу, при покупці всіх комплектуючих, що у різних видів сайдинга різні стартові планки.

Для того щоб приховати всі непривабливі подразнень торці сайдинга використовується J-рейка. Її можна виготовити і самостійно, шляхом відрізання верху стандартної панелі, але в такому випадку п'ята вийде трохи менше.

Похожие страницы: