Пластик або дерево - вибираємо вікна

Вибираючи між різними видами вікон, потрібно знати про відмінності кожного виду, про всі переваги та недоліки установки тих чи інших вікон. З цієї статті Ви дізнаєтесь, які вікна краще - пластикові або дерев'яні. Зваживши всі "за" і "проти", Ви зможете зробити правильний вибір.

Заказать окна из дерева вы можете на http://domosvit.com.ua/derevyannyie-okna.html по выгодной цене.

Порівняння дерев'яних і пластикових вікон.

Щоб зрозуміти, які ж вікна вибрати, варто провести порівняльний аналіз двох видів вікон. За вартістю дешевше пластикові вікна, приблизно в 2-3 рази в залежності від комплектації. З іншого боку, термін служби дерев'яних вікон також в 2-3 рази перевищує термін служби пластикових вікон. Для порівняння: 20-30 років служби пластика проти 60 років служби сосни, дуб ж може прослужити 90 років.

Для економії бюджету можна купити пластикові вікна. Якщо для дизайну Вашого приміщення потрібні вікна "під дерево", можна замовити вікна з покриттям ПВХ замість стандартного білого варіанту вікна. Потрібно взяти до уваги, що під час спеки вікна з пластику можуть виділяти шкідливі для людського організму речовини. При виборі вікна потрібно враховувати і терміновість замовлення, адже виробництво пластикових вікон можливо протягом тижня. Для виготовлення дерев'яного вікна необхідно набагато більше часу, в середньому місяць.

Таким чином, при виборі вікна потрібно орієнтуватися на вартість і натуральність матеріалів. Якщо Ви обмежені в засобах, то вибір краще зупинити на якісних пластикових вікнах з 5-камерним профілем і подвійним склопакетом. У разі, якщо гроші не є визначальним фактором - краще купити дерев'яні вікна з подвійним склопакетом.

Переваги та недоліки пластикових вікон.

Переваги пластикових вікон :

Головною перевагою пластикового вікна є демократична ціна,

За допомогою плівки ПВХ для Вас можуть виготовити пластикове вікно оригінального дизайну, що дозволить підкреслити дизайн приміщення

Пластикові вікна прості у відході, не вимагають додаткової обробки або фарбування

Пластикові вікна мають високу герметичністю.

Недоліки пластикових вікон.

Найбільший недолік пластикових вікон полягає в штучності матеріалів;

У спекотну літню погоду пластик може виділяти шкідливі для людини речовини;

Вічний супутник пластикових вікон - задуха. Пластикові вікна герметичні, тому при закритих вікнах свіже повітря не надходить у приміщення;

Подряпані пластикові вікна неможливо відновити, вони підлягають тільки заміні;

Термін служби пластикових вікон сильно обмежений.

Висновок: пластикові вікна є економічним варіантом, для них можливо велику кількість дизайнів, але вони виготовлені з штучних матеріалів і можуть виділяти шкідливі для організму речовини.

Переваги і недоліки дерев'яних вікон.

переваги:

Вони виготовлені з натуральних матеріалів;

Дерево добре зберігає тепло;

У разі легких пошкоджень (подряпин) заміна не обов'язкова, можливо відремонтувати вікно;

Термін служби дерев'яного вікна набагато більше, ніж пластикового;

Дерев'яні вікна органічно вписують в будь-який дизайн і прикрашають його.

Недоліки дерев'яних вікон:

В першу чергу, дерев'яні вікна ціни досить висока;

Дерев'яні вікна вимагають додаткового догляду та обробки;

Через натуральності матеріалу дерев'яні вікна залишаються займистими, незалежно від обробки дерева.

Висновок: дерев'яні вікна виготовлені з натуральних, екологічних матеріалів, але вимагають особливого догляду, а також є досить дорогими.

Похожие страницы: