​Підставки для гарячого

Підставки для гарячого потрібні і важливі в кожному будинку: на них можна поставити не тільки недавно скипів чайник, але і каструлю з супом, сковорідку з смаженою картоплею і ароматними котлетами. Підставки позбавляють вас необхідності бігати на кухню кожні п'ять хвилин, щоб покласти комусь добавку або підлити окріп, а також оберігають стільницю від різного роду пошкоджень.

Не менш корисними, хоча і менш поширеними, є підставки під чашки. Зазвичай закуповується цілий комплект, що включає в себе близько шести підставок: вони гармонійно виглядають на столі, навіть якщо у вас святкову вечерю, чи не вибився із загальної композіціі.у і, звичайно, вони необхідні для повсякденного використання як в офісі, так і вдома. Якщо ви любите випити чашку-другу чаю або кави, працюючи за комп'ютером, підставка вбереже стіл від мокрих розлучень і подряпин.

Та й потім, іноді просто приємно бачити на столі гарну підставку з забавним написом, ніжним пейзажем або просто зображеннями улюблених персонажів. А якщо на такий підставці ще і стоїть улюблена яскрава гуртка, то гарний настрій вам обеспечено.Еслі ви перейнялися описом всіх достоїнств підставок і вже натягаєте пальто, щоб швидше відправитися за ними в магазин, то змушена вас ще трохи затримати: підставок для кухлів безліч , і перше, з чим потрібно визначитися перед покупкою, - матеріал.

Найпопулярніший матеріал тут - дерево. Дерев'яні підставки створюються з самих різних порід, але особливо славиться ялівець, не тільки зручний у використанні, але і видає приємний аромат. Дерев'яні підставки затребувані завдяки поширилася не так давно моді на екологічно чисті предмети інтер'єру.

Найбільш часто зустрічається тут форма - спиляти, грубуваті, але володіють своєю чарівністю. Для прикраси на їх поверхні часто випалюються малюнки. Також зображення можуть наноситися за допомогою лазерної гравіровкі.Пробковие підставки не ковзають по поверхні, але їх слід мити акуратно: у воді матеріал може почати кришитися. У моїх пробкових підставках для чашок, привезених в якості сувеніра з Іспанії, проблема вирішена досить оригінально: на корковому підставі закріплена тверда пластина, яку можна легко відмити від розлучень і на яку нанесено зображення міських пейзажів.

Похожие страницы: