Оздоблення Цокольним Сайдингом

Монтаж цокольного сайдинга

цокольного сайдинга ціна (вартість), обробка будинків цокольним

«Зодчий» надає послуги з обробки каркасних і цегляних заміських будинків цокольним сайдингом. Раніше цей матеріал застосовували в основному для облицювання цоколя фундаменту або різних конструктивних елементів будівлі, наприклад, їм часто обробляли стовбур технологічної або вентиляційної шахти. Однак за останні роки популярність цокольного сайдинга зросла настільки, що сьогодні його використовують і для обробки фасадів будинку (називаючи, при цьому, фасадними панелями).

У своїй роботі «Зодчий» застосовує фасадні панелі FineBer. Вони переконливо імітують «фламандську» цегляну кладку, дикий камінь або скельну породу. Особливо ефектно такий сайдинг виглядає в комбінації з натуральної дерев'яною обробкою - вагонкою, блок-хаусом, фальшбрус, або в комбінації з фіброцементними сайдін.

Крім декоративної, фасадні панелі виконують і захисну функцію, що особливо важливо при обробці дерев'яних будинків. Будучи екологічним, безпечним, ударостійким і довговічним матеріалом, вус тойчивость до підвищеної вологості, перепаду температур, ультрафіолетового випромінювання і вицвітання, фасадні панелі оберігають від впливу природних факторів і каркас будинку, продовжуючи життя дерев'яної конструкції.

Якщо монтаж сайдингу проводиться в процесі добудови, то обробка цоколя виконується після установки фундаменту і складання каркаса.

Оскільки в цьому випадку будівельники мають справу з індивідуальними будівлями, то для того, щоб збірка, установка і монтаж були виконані на високому професійному рівні, на об'єкти направляються найбільш кваліфіковані бригади.

Створення ескізних проектів і розрахунок матеріалів ведуть досвідчені технологи компанії. До них Ви можете звернутися в будь-який день тижня. Якщо Вас цікавить не тільки обробка цоколя сайдингом, а й інші роботи по добудові та реконструкції, наприклад, зведення нових прибудов, то наші фахівці детально розкажуть Вам про умови складання, установки і монтажу, про застосовувані технології і матеріали.

Щоб співробітники технологічного відділу відразу зорієнтували Вас по підсумковій вартості замовлення - рекомендуємо взяти з собою план будинку із зазначенням основних розмірів будови, і, по можливості, принести наявні фотографії.

Похожие страницы: