Оздоблення Будинки Сайдингом Своїми Руками

Обшивка сайдингом: до і післяПредставляючи собою красивий і зручний у догляді матеріал для зовнішніх оздоблення стін, сайдинг по праву завоював визнання і популярність. Його головними достоїнствами можна вважати швидкість і легкість установки, цінову доступність і можливість швидкого усунення з його допомогою наявних дефектів стін.

Однак обшивка будинку своїми руками є непростою справою, яке вимагає знання послідовності дій і певних навичок. Розглянемо, як же проводиться обробка будинку вініловим сайдингом.

Обшивка будинку сайдингом злегка нагадує обробку інтер'єру пластиковими панелями. Розмітка обрешітки для установки сайдингаОсновна ж особливість, якої характеризується обробка сайдингом, полягає в тому, що для цього потрібна установка каркаса, інші ж кроки будуть практично ідентичні.

Крок перший: розмітка розміщення обрешітки під сайдинг

Коли виконується обробка сайдингом, в першу чергу наноситься розмітка - це певні точки, в яких буде здійснюватися монтаж кріплень.

Для більш точного розрахунку цих точок уздовж кутів будинку слід намітити дві вертикальні лінії, розташовані в 20 см від кутів. Орієнтуючись на ці лінії, кріпляться несучі профілі, інші частини профілю розташовуються між ними і розмічаються за допомогою горизонтальних ліній. Оздоблення сайдингом вимагає попередньої установки обрешіткиВідстань між цими лініями - не менше 60 см.

Важливість правильного розміщення розмітки багато в чому визначає кінцевий результат при роботі з сайдингом, оскільки від цього залежить рівномірність розподілу матеріалу.

Крок другий: установка обрешітки для фіксації панелей

Решетування при установці сайдинга необхідна для виконання монтажу підстави. Другий крок також дуже важливий, оскільки міцність підстави визначає довговічність всієї сайдінгової облицювання.

Під латами монтується шар утеплювача, який переважно брати рулонний: м'який варіант утеплювача з плином часу втрачає значну кількість своїх якостей, що може зіпсувати зовнішній вигляд фасаду.

Крок третій: обробка сайдингом

Для фіксації сайдинга використовуються первинні елементи (зовнішні і внутрішні куточки) під основні стартові профілі. І лише після закінчення установки фіксуючих елементів може починати встановлюватися сам сайдинг.

Похожие страницы: