Оздоблення Будівель

оздоблення фасадів громадських

Оздоблення фасадів будинків, будівель: відео-інструкція по монтажу своїми

У даній статті ми спробуємо розібратися який матеріал краще всього підходить для зовнішніх будівельних робіт.

Для зовнішньої обробки будівель відмінно підходить фанера ФСФ. Вона має значну міцність і легко обробляється звичайними інструментами. Завдяки застосуванню фенолформальдегидной смоли, ФСФ має виняткову вологостійкість, що дозволяє використовувати її в умовах підвищеної вологості. Сфера застосування матеріалу дуже широка. Найчастіше її використовують в якості основи для м'якої гнучкої покрівлі. Вологостійка фанера відмінно підходить для обшивки побутівок, вагонів і каркасів конструкцій схильних до потрапляння вологи. Так само можливо використовувати ФСФ для виробництва вуличних меблів, лавок, столів, стільців. Використовують таку фанеру і для знімною опалубки. А ось для внутрішньої обробки її використовувати не варто, все через те ж клейового складу. Для внутрішньої обробки краще використовувати фанеру ФК.

При приведенні зовнішніх робіт при будівництві каркасних і промислових будівель часто потрібні вологостійкі плити для підлоги. І тут відмінно підійдуть фанера ФСФ і плита ОСБ-3. Обидва ці матеріали мають достатню вологостійкість і міцність, при цьому маючи однакову товщину, фанера матиме більшу жорсткість за рахунок розташування шарів шпону, а плита ОСП буде трохи дешевше. Більш докладний порівняння цих матеріалів можна знайти в порівняльній таблиці (Посилання на таблицю нижче).

Головними перевагами фанери ФСФ перед аналогічними деревоплітнимі матеріалами є висока жорсткість і довговічність матеріалу. А це особливо важливо для конструкцій піддаються високим навантаженням.

ОСП-3 (OSB-3)
Орієнтовано-стружкові плити - порівняно новий матеріал, який за короткий період часу завоював велику популярність, зайнявши проміжне місце між фанерою і ДСП.

Похожие страницы: