Обшивка Сайдингом

обшивка Сайдингом

Обшивка Сайдингом. Вирівнювання стін гіпсокартоном. - Послуги

Поліція і прокуратура відмовилися порушувати справу на жителів села Холмогорського району Архангельської області, самостійно відреставрувати старовинну дерев'яну каплицю.

Гучний скандал, пов'язаний із самовільним ремонтом старовинної дерев'яної каплиці, знаходить в селі Ракула Архангельської області, завершився на користь "народних реставраторів". У місцевій поліції і прокуратурі відмовилися порушувати справу на місцевих жителів, своїми силами відреставрували розвалюється пам'ятник архітектури.

На початку жовтня село Осерёдок Холмогорського району Архангельської області потрапила в інформаційних випусків: розташовану там дерев'яну каплицю Миколи Чудотворця XVIII століття відремонтували, обшив стіни білим пластиком, а дах - металом. Фотографії оновленого храму викликали бурхливу дискусію в Інтернеті серед градозащітнікі з різних регіонів, адже історичний вигляд старовинної церкви виявився повністю спотворений. А за це в Кримінальному кодексі передбачена відповідальність: від штрафу розміром від трьох мільйонів рублів до позбавлення волі строком до трьох років.

ак пише портал News29, після перевірок правоохоронних органів встановили, що пам'ятник знаходився у вкрай жалюгідному стані і під загрозою знищення. Тому своїми діями місцеві жителі сподівалися врятувати каплицю.

Похожие страницы: