Обробки Будинків

Наші перевагиМати власний заміський будинок котеджного типу не просто чудово, а це ще й вигідно! Сьогодні вартість придбання 1 м2 площі готового житла типу квартира сильно випереджає таку ж вартість будинку. Дуже популярні для придбання будинки і котеджі в котеджних селищах, таунхауси і дуплекси. Як правило все нові об'єкти пропонуються від будівельників у виконанні "стяжка-штукатурка, опалення". В цьому випадку подальші всі зусилля спрямовуються на обробку будинку.

У цьому вам допоможе команда будівельників-фахівців нашої компанії.

Наші співробітники завжди готові на високому рівні виконати для вас такі роботи:

  • зовнішня обробка будинку - монтаж фасадного декору з поліполістірола навколо дверей, вікон і монтаж кутових елементів;
  • створення чудового інтер'єру за допомогою наших дизайнерів зі створенням колажів або повної візуалізації як окремих ділянок, наприклад, стелі, так і окремих приміщень і об'єкта в цілому; Приклади дизайн-проектів дивіться тут.
  • і нарешті - внутрішня обробка будинку по створеному нами або існуючого дизайн-проекту або без нього. Обробкою ми називаємо не тільки оздоблювальні роботи, а всі роботи по об'єкту "під ключ", тобто електромонтажні та сантехнічні роботи, виготовлення і монтаж натяжних стель, закладення трас спліт-систем і установку внутрішніх блоків, установку сантехніки, дверей, електроосвітлювальних приладів і розеток .
Похожие страницы: