Облицювання Сайдингом Своїми Руками

Дерев'яний будинок відрізняється багатьма позитивними якостями, головне з яких - екологічна безпека. Однак існує ряд несприятливих факторів, які викликають в натуральній деревині розвиток біологічних поразок. Цвіль, грибок і гниль атакують деревину при впливі атмосферних опадів. Знизити ризик руйнування дерев'яного будинку від гнилі і грибка, а також влаштувати надійне утеплення будівлі зовні, допоможе обшивка сайдингом. Ця стаття допоможе дізнатися, як обшити будинок сайдингом своїми руками . Відео та фото з влаштування обшивки сайдингом - в допомогу майстру.

як обшити будинок сайдингомНавіщо обшивати дерев'яний будинок сайдингом?

Будинки з натурального дерева дбайливі господарі обробляють сайдингом з наступних причин:

  1. Зменшення негативного впливу атмосферних опадів (дощ, сніг, град, туман) на деревину - захищені дерев'яні конструкції зовнішніх стін не піддаються впливу цвілі, грибка і гнилі.
  2. Надійне збереження тепла - сайдинг допомагає краще утримати тепло в приміщенні, знижує виникнення протягів.

    Роботи по обшивці дерев'яного будинку сайдингом

  3. Зниження витрат на зовнішню обробку будівлі - на кілька років можна забути про необхідність оновлювати фасад будинку.
  4. Підвищення пожежної безпеки будівлі - оброблені сайдингом стіни дерев'яної споруди надійніше захищені від загоряння.

Види сайдинга для обробки дерев'яних будівель

Для обробки дерев'яних будівель прийнято використовувати класичні типи сайдингу: пластиковий або металевий, цокольний пояс допускається обробляти обшивкою, стилізованої під камінь. Існують різновиди обшивальних панелей з цінних порід дерева і природного каменю.

види сайдингу види сайдингу інструменти для обробки будинку сайдингом види сайдингу

Похожие страницы: