Монтаж Сайдінга Своїми Руками Фото

Дерев'яні лати під сайдинг

Якщо немає можливості використовувати металеві обрешітку, на дачі можна використовувати дерев'яну обрешітку. Підійде будь-яка суха деревина. Вологість деревини повинна бути 12-15%. Сиру і свіжу деревину краще не використовувати, тому що вона почне висихати і як її поведе ні кому не відомо. А слідом за нею може повести і сайдинг.

Не варто кріпити сайдинг прямо до стіни. В цьому випадку погіршується рух повітря, можливе утворення цвілі або грибків. Необхідність обрешітки під сайдинг обумовлена і тим, що не всі стіни рівні. Нерівна стіна призводить до вигину панелей сайдинга і неможливості якісного монтажу.

Спершу обробіть дерев'яну обрешітку вогне-біо захистом - будь-який на ваш розсуд. Бажано обробити і стіни дерев'яного будинку. Крок обрешітки під сайдинг становить 30-40 см, а в районах з особливо сильними вітрами крок можна зменшити до 20см. утеплення стін будинку під обшивку сайдингомГлибина обрешітки залежить від того, робите ви обшивку будинку з утеплювачем або без.

Кріплення дерев'яної обрешітки виробляється безпосередньо до стіни будинку цвяхами або саморізами в залежності від товщини обрешітки і звички майстра.

Утеплювач під сайдинг, пароізоляція

Якщо ви робите монтаж сайдингу з утепленням стін будинку, то спершу потрібно затягнути будинок пароізоляцією (Майстер В), потім закріпити обрешітку. Потім між латами помістити теплоізоляцію - утеплювач під сайдинг, наприклад, Роквул Лайт Баттс 50мм, а потім укрити все вітро-ізоляцією (Майстер А) і вже тільки після цього робити монтаж сайдингу. Чим товщі утеплювач під сайдинг, тим краще теплоізоляція і взимку і влітку.

кріплення профілю зверху пароізоляціїЯкщо у вас утеплювач всередині стіни - каркасний будинок (сендвіч, комбіновані матеріали), то стіну будинку потрібно захистити пароізоляцією, потім закріпити обрешітку, на яку кріпити сайдинг.

Нагадаємо, що панелі сайдинга практично не створюють теплового захисту. Їх головне завдання - захистити будинок від вітру, дощу і снігу.

Матеріали для захисту можна використовувати будь-які, не обов'язково ці. Даний вибір заснований просто на особистому досвіді.

кріплення сайдинга

Сайдинг схильний тепловому розширенню. Під впливом температури сайдинг «гуляє». Для компенсації цього ефекту між сайдингом і капелюшком саморіза (цвяха) потрібно залишати невеликий зазор в 1-2мм. Щоб забезпечити найкращий поздовжній хід сайдингу, кріплення сайдинга до стіни намагайтеся робити перпендикулярно і ближче до центру кріпильного отвору в сайдинге. Щоб мати можливість швидко і без втрат виправити помилки, кріплення сайдинга краще виробляти саморізами. Вивернув і переробив! Крім цього ще може знадобитися кріплення для теплоізоляції, що направляють, куточків тощо. Ось тільки деякі види.

обшивка будинку сайдингом металева обрешетка під сайдинг внутрішній кут сайдингу обробка вікон сайдингом

Похожие страницы: