Монтаж Цокольний сайдинг

монтаж цокольного сайдинга

Монтаж цокольного сайдинга своїми руками

Коли матеріал закуплений, можна приступити до обробки. Поверхня, на яку буде монтуватися лати, повинна бути рівною і міцною. Нерідко зустрічаються рекомендації по кріпленню цокольного сайдинга безпосередньо до стіни. Така практика не вітається, навіть якщо впевненість у рівності підстави становить 100%. Деформації сайдинга в процесі експлуатації протистоїть тільки його монтаж на обрешітку.

Найприйнятнішим матеріалом для обрешітки вважається металевий профіль. Він довговічний, не вимагає дотримання показника допустимої вологості (як дерев'яні рейки) і обробки антисептиками і вогнезахисними складами (що потрібно, якщо робити «на совість»). Та й бруси з сучками і нерівностями теж не підійдуть. Тому металевий профіль потрібно змонтувати в залежності від передбачуваного обсягу робіт.
Горизонтальний напрямок зручно, якщо планується обшити сайдингом тільки нижню частину будівлі. Перша планка закріплюється на висоті 15-12 см від ґрунту. Ця вимога особливо важливо, якщо клімат не відрізняється високими температурами. Для зручності монтажу панелей на весь будинок, обрешітку краще зробити вертикальну. Обрамлення відразу в двох напрямках займе багато часу і не є обов'язковою вимогою.
А ось крок, з яким напрямні будуть рівновіддалені один від одного, потрібно дотримати. У горизонтальному варіанті це відстань дорівнює ½ від висоти панелі. Для вертикальних планок воно становить ½ від довжини сайдингу. Мається на увазі проміжок від правого краю однієї напрямної до правого боку іншої.

Вертикальні елементи обрешітки по зовнішніх кутах будинку кріпляться встик. На внутрішніх кутах - на відстань кріпильної планки. При покупці матеріалу варто уточнити у продавця, чи є у цього виробника планки на внутрішні кути. Справа в тому, що деякі марки цокольного сайдинга такої складової не передбачають.
Монтаж цокольного сайдинга під цеглу

Розглянутий матеріал має кілька специфічних назв елементів, які потрібно знати. З самими панелями все зрозуміло. А ось деякі інші моменти можуть вимагати роз'яснень. Тому перед тим, як приступати до робіт, варто провести невеликий лікнеп.

Елемент, що виконує роль кріплення для першої панелі і знаходиться біля основи будівлі називається стартовою смугою.

Похожие страницы: