Металевий Сайдинг Відгуки

Відгуки і досвід використання

Відгуки про металевому сайдинг і досвіді його застосування

Вітаю!
У даній темі мені дуже хочеться прокоментувати деякі пости, просто висловити власну думку, відштовхуючись від того, що раніше було написано форумчанами.

Відразу слід зазначити, що подібний матеріал потенційно дорожчий, ніж його пластиковий аналог. Втім, вартість залежить від конкретного виробника і конкретного продавця.


Різниця в ціні зазначених матеріалів, звичайно ж, є. Але також складно однозначно сказати, що металевий сайдинг 100% краще пластикового. З причини роботи з багатьма матеріалами на різних об'єктах, хочу сказати, що до сих пір іноді не можу скласти думку про металевому і пластиковому сайдинге. Порівнювати їх складно. Так як через зміни буквально пари характеристик, якість також може серйозно змінитися! В кожному окремому випадку варто вибирати свій матеріал, як в будь-якій роботі!

Матеріалом для металевого сайдингу зазвичай служить оцинкована сталь. Її поверхня може бути оброблена порошковим шаром або поліестером. Товщина використовуваної тут стали зазвичай становить 0, 5 міліметра


Якісний металевий сайдинг - це сталь, покрита цинком, а також полімерним шаром. При цьому є норми за кількістю цинку, а також з фарбування, полімерним покриттям. Мало хто з виробників дотримується даних норм, тому матеріал не завжди довговічний. Крім того, товщина стали максимально зменшується, та й інші показники ... а ще більших збитків всьому завдає неякісний монтаж або "своя", місцева технологія підвищеної економії. І ось, металевий сайдинг, який вже не 0, 5 мм, а 0, 4 мм і трохи менше, звичайна фарбування по сталі, яка тільки як би покрита цинком, та плюс неправильна порізка, ненадійне закріплення ... і ми спостерігаємо хвилясті, іржаві фасади.

а також його стійкість від прогризанія різними домашніми комахами


А ось тут настав час посмішок. Оздоблення сайдингом - негерметична обробка. Комах і гризунів зовсім не потрібно гризти металевий сайдинг, їм всього лише необхідно потрапити під нього. А з цим немає ніяких проблем!

Варіант з металу довше повинен тримати стійкість свого забарвлення, а монтувати його можна в будь-який сезон (хоч взимку).


Так, монтаж металевого сайдингу , відгуки про який ми зараз обговорюємо, можливий в будь-який час року, якщо це зручно. Але що таке - сайдинг повинен тримати стійкість каркаса, мені, на жаль, взагалі незрозуміло))

Давайте відразу обмовимося, що хороших відгуків про металевий сайдинг, не може бути, якщо їм покритий будинок. Ну не для будинку житлового цей вид зовнішньої обробки. Це добре для магазинів, великих або дрібних - неважливо. Для якихось цехів, або офісних будівель. Але для житлового будинку, це не підходить.


З даними відкликанням я готовий погодитися. Але з поправкою. Про металевому сайдинг, в дійсності, можуть бути хороші відгуки, навіть якщо ним покритий фасад житлового будинку. Не може бути в даній ситуації позитивних відгуків про такий будинок або про його замовника. Ось так трохи коректніше) :-)

Про домашніх тварин, я знаю багато, але ось про домашніх комах, ні знаю нічого


По всій видимості, це таргани, павуки, шашелі, мурахи і все інше, що псує нам життя всередині приміщень.
Погоджуся зі сказаним, мої про сайдинг металевий відгуки та думки схиляються до того, що напевно не треба обробляти таким способом житлові будинки. Але подивіться, що відбувається, ось наприклад пропагандистський ролик, в якому відкритим текстом говориться про те, що "сайдинг металевий добре зарекомендував себе і в житловому будівництві"!

Це сказано майже в кінці ролика, мабуть в якості мотивації для дачників. Або може для тих хто хоче обробити балкон в міській висотці?


Все вірно. Відгуки є, і від виробників є красива реклама, і навіть заклики використовувати сайдинг для житлових споруд. Але цього робити не варто, як би вони не переконували. Насправді, хлопці не зупиняться, адже це їхні гроші ... і тому сотні прикладів, коли невеликі дачні будиночки обшиті даним матеріалом ...

Похожие страницы: