Матеріали для Зовнішньої Оздоблення

Матеріали для зовнішньої обробки фасадуЗавівши розмову про матеріали, які використовують для зовнішньої обробки фасадів, в першу чергу, хочеться порівняти їх за вартістю, і з'ясувати, який ефект можна отримати в тому чи іншому варіанті. Розбивши вживані матеріали на групи, які мають подібні якості, то питання про те, чим облицьовувати фасад будинку має не так багато відповідей, а тільки три основні класи!

* Перший з них - кам'яні матеріали, які мають високу якість і надійність. Вони можуть бути як натуральними (граніт, мармур, туф, габро

та ін.), так і штучними. Штучні кам'яні матеріали, як правило, поділяються на три підтипи:

  • На основі глини;
    • На гіпсовій основі;
    • На основі цементних та вапняних в'яжучих - бетон, силікатні матеріали. Широко відомі будівельні матеріали на основі силікатів - скло і білий цегла. Можна сказати, що кераміка також відноситься до силікатів, швидше за все, до алюмосилікатів, однак, її експлуатаційні і фізичні характеристики, все ж відносять її до окремого різновиду.
  • * Поступаючись довговічністю і міцністю керамічним і кам'яних матеріалів, метал, пластики і композити підкуповують своїм приголомшливим дизайном, а також чудовими експлуатаційними характеристиками (наприклад, деякі з них мають односторонню прозорість, можуть поляризувати потік світла, який через них проходить і ін.).

    * Останнім видом матеріалів для оздоблення фасаду є різні види штукатурки: фактурні, гладкі, з додаванням фарбників і без їх додавання. Матеріали для виконання даного типу обробки виготовляються на основі гіпсових, цементних або вапняних в'яжучих, самого різного роду силікатів, полімерів та ін. Який вибрати матеріал для зовнішньої обробки фасаду вирішувати тільки Вам!

    Похожие страницы: