Лазерне різання

Високоточний і прогресивний метод різання і розкрою металу - різання лазером. Сучасні технології використання лазерного променя в якості ріжучого інструменту дозволяють виконувати різання будь-яких металів і сплавів з найскладніших траєкторіях. Завдяки специфіці управління потужним лазерним променем операції виконуються дуже швидко.

Лазерная резка металла быстро и качественно.

Однаково якісний рез з акуратними крайками отримують і на легко піддаються обробці металах, і на важкооброблюваних металевих заготовках, як плоских, так і об'ємних. Технологія дозволяє дуже точно повторювати траєкторію різу, тому серійні деталі мають ідентичні розміри. Розкрій й Порізка виконуються з мінімальною кількістю відходів, завдяки автоматичному позиціонуванню заготовки з високою точністю.

Термічне вплив лазера на метал мінімальне, тому вироби не деформуються або ж їх деформації незначні. На них не утворюється окалина і задирки, тому додаткова чистова механічна обробка не потрібна.

Лазерне різання здійснюється сфокусованим променем лазера, регульованою потужності без механічного впливу на матеріал. Як правило, в установках лазерного різання використовуються газові і твердотільні лазери. У більш сучасних установках переміщається тільки лазер, а заготовка залишається нерухомою. Так досягається ще більш висока точність і якість різу.

Технологія процесу дозволяє отримувати якісну високоточну і однаково гладку поверхню реза при обробці виробів будь-якої конфігурації з різних матеріалів (метал, оргскло, пластик, дерево і т.д.) незалежно від положення в просторі. Лазерне різання дозволяє досягти дуже вузьких прорізів і точних по перпендикулярності крайок. В обробці сталевого тонколистового прокату (до 5 мм), тонкостінних труб профільного прокату і тонкостінних виробів з мідних сплавів, виробів з алюмінієвих сплавів, кольорових металів лазерна різка має незаперечну перевагу перед іншими видами різання.

Спеціальні лазерні комплекси з комп'ютерним управлінням процесами здатні виконувати не тільки різання, але і свердління і пробивання отворів або ж максимально точно знімати фаску. Всі роботи і їх контроль здійснюються автоматично.

Високопродуктивний і високоточний метод різання лазером на сьогоднішній день досить дорогий, тому його використання має бути виправдане.

Похожие страницы: