Критерії впливу харчування

Харчування - один з головних чинників, що впливають на життєдіяльність організму людини і його працездатність. Напевно, це навіть найголовніший фактор і часто люди його недооцінюють. Дуже важливо знати, що харчування і здоров'я людини дуже взаємопов'язані. Тут Ви знайдете критерії, за якими зможете оцінити вплив Вашого харчування на Ваш організм і здоров'я.

Здорово питание спб вкусно, полезно и натурально с большим разнообразием меню, разработка программ для похудения по самым приемлемым и привлекательным ценам

Критерії оцінки впливу Вашого харчування на ваше здоров'я:

1. Ви себе добре відчуваєте у Вас нічого не болить.

2. Ви фізично активні, бадьорі і енергійні.

3. Ви висипаєтеся, добре засинаєте і міцно спите, після сну відчуваєте себе відпочилим.

4. У Вас переважає гарний настрій.

5. Швидкість Вашого мислення, увагу і пам'ять Вас цілком влаштовує.

6. Ваша шкіра, волосся і нігті виглядають здоровими.

7. У Вас хороший апетит, нюх. Ви отримуєте задоволення від прийому їжі.

8. Ви добре бачите і чуєте.

9. Стан Ваших зубів і кісток Вас цілком влаштовує.

10. Ви добре ходите в туалет: від 3х раз в тиждень до 3х раз в день, і у Вас при цьому не виникає почуття дискомфорту.

11. Ви рідко хворієте і маєте хороший імунітет.

Якщо всі ці пункти описують Ваш стан, то ви правильно харчуєтеся і швидше за все ви здорові.

Але це все ж виняток, ніж правило і кожна людина не погоджується як мінімум з 3мя з перерахованих вище пунктів.

Деякі можуть заперечити, що негативні стану організму можуть виникнути не тільки від неправильного харчування, але від безлічі інших чинників (гормональний баланс, стрес, травма). Це так і є. Але все ж ці чинники - одноразові, а найголовнішими умовами здоров'я є харчування, фізичне навантаження, відсутність шкідливих звичок, відпочинок (хоча і він багато в чому залежить від харчування).

Все ж найголовнішим фактором є харчування. Воно дає людині всі поживні речовини, яку регулюють діяльність всіх систем і органів людського організму (виробляють ферменти, формують клітини, виробляють гормони, відповідають за мислення, пам'ять, швидкість реакцій в мозку, відповідають за міцність кісток і зубів, формують позитивне настрій і стійкість до стресів, відповідають за здоров'я шкіри, волосся і нігтів, втім, все, що відбувається в людському організмі вимагає участі поживних речовин або їх похідних, які людина отримує разом з їжею). Дуже часто люди недооцінюють вплив і важливість харчування для свого здоров'я.

Похожие страницы: