Клубна музика

І так, що у нас таке музика, звернемося до wiki: Музика (Μουσική від μούσα - муза) - вид мистецтва, художнім матеріалом якого є звук, особливим чином організований в часі.

Від себе, я б додав наступне: є багато видів мистецтва -Живопис, література, вірші, здавалося б, навіщо ще людині знадобилася музика? Відповідь насправді проста - музика, єдиний вид мистецтва, який здатний передавати почуття і емоції. Можна написати: «я люблю маму», «я люблю дівчину» і «я люблю собаку», але тільки музикою можна передати емоції вкладені в кожну з фраз. Тільки музика здатна оживити слово "люблю" і надати йому, той сенс, який задумав автор твору!

  •  Клубная музыка подарит вам незабываемые ощущения, море удовольствия, драйва и нескончаемого позитива предлагаем скачать быстро, бесплатно и без регистрации 

Так чому ж клубна музика відрізняється від класичної? Від рок-музики? Єдине - це інструментами і ритмом.

Коли то на зорі рок-музики, її називали жахом, навіть забороняли на рівні влади. Рок музикантів ганяли. Але людство не стоїть на місці - рок музика щільно увійшла у смаки більшості. І зараз цей стиль фактично є «попсовим» (прим. Популярним).

Не дивно, що настала нова ера - нової музики, нового світогляду, стилю відпочинку, ставлення до життя. Наше сьогоднішнє життя щільно наповнена цифровою технікою, яка нас оточує практично по всюди. Наша музика, відображає наше життя. Музика стала електронної. Так вона отримала цифрове звучання. Так вона зроблена по трохи іншими правилами. За правилами танцювальної культури. Правилами нічного життя. Час не стоїть на місці. Сучасній музичній індустрії довелося посунутися і поступитися місцем для клубної музики. Музики емоцій, музики руху!

Якщо Ви не дуже сильно розбираєтеся в клубних стилях, то наступне короткий посібник з стилями музики, розширить Ваш кругозір:

Електро-хаус - це під-жанр музики хаус, яка на сьогоднішній день зросла в один із самих популярних стилів електронної танцювальної музики. Стилістично, електро-хаус комбінує чітку ударну партію з традиційною для хауса цікавою і багатою акустичної бас-доріжкою, також включаючи різні програші і оригінальні струнні або клавішні рифи. Традиційний ритм електро-хауса - приблизно від 120 до 135 ударів на хвилину. Також існує ще безліч підвидів, таких як Dirty house (що став значно більш комерційним під-жанр, в якому використовуються часті вокальні партії) і Electrotech (більш жорстка варіація хауса з використанням різних техно-семплів).

Використання терміна "електро-хаус" для опису цього стилю сучасної музики хаус досить-таки суперечливе і створює деяку плутанину між електро-хаусом і класичним електро, з яким хаус має помітне схожість.

Музика House ( «хаус») як стиль електронної танцювальної музики зародилася в США, Чикаго, штат Іллінойс, на початку 1980-х. Її почали популяризувати в середині 1980-х в якості музичного супроводу на дискотеках спочатку в Чикаго, потім в Нью-Йорку і Детройті. І потім вона досягла Європи, поки не стала головною течією (мейнстримом) популярної танцювальної музики в усьому світі.

Хаус імітує Четирехдольний удари диско, особливо використання великого барабана (бас-бочки) на кожен біт. До бас-бочці доданий звук відкритої тарілки (hi-hat) на кожній шістнадцятій частці (тобто між ударами бас-бочки), і малий барабан (snare) або удар в долоні (clap) на другій і четвертій долі. У хаусі універсальний середній темп (від 118 до 135 BPM). Електронні ефекти, зразки джазу, фанку, блюзу та сінті-попа додаються до фундаменту електронних барабанів і синтезованого баса. Зустрічаються також стилі диско, соул, духовні піснеспіви і різні перкусійні ударні, наприклад, бубон. Вокал посилюється штучним луною і затримкою.

В кінці 80-х Європу захопив бум екстазі. З'ясувалося, що монотонність хаус-ритму під впливом цього наркотику сприймається як щось, що несе щастя і любов, а загальна атмосфера перетворюється в розкуту веселу ейфорію. Так екстазі і хаус знайшли один одного. Потім хаус-вечірки особливо яскраво засвітилися на Ібіці, де молодь проводила канікули. Провідним ім'ям там став британський ді-джей Пол Оукенфолдом, який прибув на Ібіцу в 1987 році. Саме цей момент вважається найважливішим для народження європейської хаус-культури в цілому.

Похожие страницы: