Канадський Сайдинг

Деці - довговічний і доступний за ціною вініловий сайдинг російсько-німецького виробництва. Доступні різні типи профілів панелей, широка кольорова гама. Комплектується необхідними для монтажу аксесуарами, водостічної системою.

Російський вініловий сайдинг Nordside має доступну ціну і відмінні характеристики. Стійкість кольору, міцність, надійні замкові з'єднання гарантують довгий термін служби. Весь надходить у продаж матеріал проходить багатоетапний контроль якості.

Mitten - канадський вініловий сайдинг з поліпшеними характеристиками. Міцний, стійкий до дії екстремальних температур, зручний в монтажі та експлуатації. Комплектується софітами, профілями, аксесуарами для якісної і естетичної обробки фасаду.

«Гранд Лайн» - російський вініловий сайдинг. Випускаються панелі форми «Корабельний брус», «Блок-хаус». Спеціальна текстура поверхні імітує деревину. Має вигідну ціну і відмінні характеристики.

Корабельний брус

«Вініл-Он» - двошаровий вініловий сайдинг, виробляється в Росії. Строгий контроль якості гарантує стійкість кольору, міцність, стійкість до перепадів температур. Vinyl-On - економічний, простий в монтажі і довговічний матеріал для оздоблення фасаду.

Royal Europa - екологічно чистий, зручний в монтажі, довговічний канадський сайдинг. Текстура і рельєф поверхні панелей імітують малюнок натуральної деревини. Широка колірна гамма дозволяє підбирати ідеальні рішення для будь-яких фасадов.Kaycan - канадські панелі сайдинга з патентованим складом сировини. Спеціальні технології виробництва гарантують довговічність і міцність матеріалу, стійкість до зовнішніх впливів. Сайдинг mitten (Канада)Панелі мають рельєфну поверхню і імітують натуральну древесіну.Альта-Сайдинг розроблений для експлуатації в умовах російського клімату. Витримує температури від -50 до + 60 ° С. Профіль і поверхню панелей імітують дерев'яну вагонку. «Альта-Профіль» пропонує палітру нестандартних квітів для оригінальної обробки фасаду.

Fineber - панелі з поверхнею, що повторює малюнок вагонки і корабельного бруса. Термін служби матеріалу - 50 років. Сайдинг Fineber є екологічно чистим, доступним, стійким до будь-яких кліматичних впливів.

Timber Trend - фасадний матеріал, що імітує блок-хаус. Природні кольори та «деревна» фактура поверхні створюють естетичне оформлення фасаду. Сайдинг Timber Trend виготовляється з якісної сировини, довговічний, стійкий до дії сонячних променів, перепадів температур, опадів.

Російський і канадський вініловий сайдинг

Вініловий сайдинг - практичне і якісне рішення для обробки фасаду. Матеріал універсальний: його використовують в приватному, малоповерховому житловому будівництві і для комерційних об'єктів. Компанія «Евромет» пропонує широкий вибір російського і канадського вінілового сайдинга, а також добірні елементи, комплектуючі, аксесуари та водостічні системи для нього.

У нас представлені фасадні панелі надійних виробників: Grand Line, Docke, Mitten, Vinyl-On, Nailite, Nordside та інших. Продукція має сертифікати якості, відповідає будівельним, гігієнічним, пожежним нормам, прийнятим в Росії. У «Евромет» на вініловий сайдинг діють вигідні ціни.

Grand Line - вініловий сайдинг VINYL-ON - вініловий сайдинг Канадський сайдинг Royal Europa вініловий сайдинг Kaycan (канада)

Похожие страницы: