Калькулятор Сайдінга

Ми сподіваємося, що Ви вже визначилися з матеріалом для облицювання фасаду, вибравши високоякісний канадський сайдинг Mitten. Значить, тепер перед вами стоїть питання, як зробити розрахунок сайдингу на будинок і підібрати комплектуючі для здійснення Вашої задумки. Нижче наведені три різні способи, як порахувати необхідну кількість матеріалу: звернутися до професіоналів-сертифікованих партнерів Mitten, провести розрахунок сайдингу онлайн з допомогу нашого калькулятора, або зробити самостійні обчислення.

Спосіб 1. Звернення до сертифікованого дилера Mitten

На основі наявного у Вас плану і побажань по квітам вінілового сайдинга співробітник дилерської компанії ретельно підбере кількість необхідного матеріалу і аксесуарів. А головне, назве точну вартість Вашого проекту. У цьому випадку Ви не будете замислюватися про розрахунки, а зможете зосередитися на більш важливих питаннях: виборі колірної гами, визначенні найкращих варіантів комбінування сайдінгових панелей.

Подивитися варіанти оформлення фасадів вініловим сайдингом на фото ви можете в нашій галереї або скористатися спеціальною програмою.

Спосіб 2. Самостійні розрахунки

Якщо у вас є необхідні знання та технічна освіта, то розрахунок сайдинга не надасть для вас складності. Маючи схематичний план будинку, Вам необхідно:

  1. Розбивши площа фасаду на частини, розрахувати площа кожної стіни, а потім і всього фасаду.
  2. Потім з отриманої цифри відняти загальну площу віконних і дверних прорізів - так ви дізнаєтеся орієнтовну площу під облицювання сайдингом.
  3. Знаючи параметри покрівлі і коника, ви зможете також порахувати розмір підпокрівельних звисів, які необхідно підшити софітами.
  4. А ось наступний етап потребуватиме від вас розуміння технології монтажу панелей Mitten: вам необхідно визначити кількість добірних (привіконна планок, наличників і інших) і кріпильних елементів.

Отримавши результати за кількістю матеріалів, Ви можете запросити розрахунок вартості сайдинга, аксесуарів і комплектуючих елементів у найближчого дилера.

Спосіб 3. Калькулятор сайдингу

За допомогою нашого калькулятора онлайн розрахунок сайдингу на будинок можна зробити швидко і просто. Цей спосіб дозволяє без спеціальних знань зрозуміти приблизну кількість панелей і аксесуарів. Для користування програмою Вам знадобиться план будинку із зазначенням всіх параметрів стін і даху. Ввівши в поля всі необхідні дані, ви дізнаєтеся приблизну кількість матеріалів, які знадобляться для облицювання будинку продукцією Mitten.

Похожие страницы: