Хитрощі декорування маленької ванної кімнати

Декорування невеликій ванній для кого-то може стати великою проблемою, але не варто впадати в паніку. Створення простору, або навіть ілюзії простору, часто вимагає упевнених рішень, вибору неординарною плитки, фарби, кольору. Іноді доводиться робити більш рішучі кроки і братися за молоток. Професійні дизайнери знають деякі хитрощі і розумні стратегії, які можуть допомогти знайти приховані місця в маленькій ванній кімнаті і допоможуть правильно її меблювати і декорувати.

Только качественный и профессиональный эро-массаж поможет расслабиться вам после тяжелых будней.

Використання декількох відтінків одного і того ж основного кольору може візуально розширити крихітну ванну. Маленька ванна буде виглядати набагато просторіше, якщо використовувати прості світлі кольори, наприклад, теплий бежевий колір в плитці, якою будуть оброблені як стіни, так і підлогу. Потрібно звернути увагу малюнок, створений на плитці. Необхідно уникнути вертикальних смуг, тому що вони зроблять кімнату візуально вже. А ось вузькі горизонтальні смуги зроблять максимальний вплив на мінімальній площі.

Щоб ще більше перетворити кімнату, можна вибрати блискучий металевий тон для групи плитки, деяких предметів меблів, арт-об'єкта або рамки дзеркала, тому що відбите світло дає ілюзію більшого простору. Але не варто перестаратися з лоском і металликом, це може виглядати застарілим.

Інший розумний трюк для розширення простору - приміщення раковини в стороні від центру, а не в середині робочої поверхні, це створить більш зручну поверхню зліва для туалетного приладдя.

Чотири стіни маленької ванної кімнати не повинні обмежувати політ фантазії. Ці стіни можна використовувати як робочу поверхню, туди, наприклад, можна повісити кілька підвісних шаф або плаваючих полиць. Це досить-таки функціональне рішення, яке підійде для будь-якого стилю. Якщо дозволяє конструкція стін, можна також використовувати простір усередині стін, що є одним з кращих способів для максимального збереження речей.

Маючи справу з приміщенням, в якому не хочеться міняти плитку або знімати інший облицювальний матеріал, можна використовувати ніші відкритих мийок. Простір над туалетом або раковиною, які можна покрити гіпсокартоном, може надати можливість для безшовного стелажа.

Похожие страницы: