Цокольний Сайдинг Vox

Сайдинг цокольний VOX

Сайдинг цокольний VOX

У наші дні існують і активно використовуються кілька способів обробки фасадів будинків і котеджів, застосування кожного з яких залежить не тільки від уподобань їхніх власників, але і від того, з якого матеріалу виконані фасади заміських будинків . Останній фактор обумовлений необхідністю створення не просто красивою, але і довговічною обробки, привабливість якої не повинна потьмяніти з роками. Одним з таких матеріалів обробки є цокольний сайдинг VOX.

Переваги продукції VOX
 1. Стійкість до погодних умов
  Матеріал, з якого виготовлений цокольний сайдинг VOX, значно перевершує міцність свій натуральний прототип зі збереженням його зовнішнього вигляду (структура поверхні імітує фактуру каменю і цегли). Багаторічна безпроблемна експлуатація забезпечується стійкістю до погодних умов (вологість, низька і висока температури, сонячне випромінювання, вітер), біологічних факторів (комахи, цвіль) і більшості хімікатів.
 2. Високий рівень продукції
  Продукція VOX-це міцний, легкий, нетоксичний і незаймистий матеріал, стійкий до гниття, виникнення іржі, цвілі, грибків, а також всякого роду комах і шкідників.
 3. Висока екологічність матеріалів
  Дослідження, проведені незалежними інститутами, показують, що застосування покриттів фасадів з полімерних матеріалів через дуже довгого терміну служби, простоти транспортування і можливості повної переробки має набагато менший вплив на навколишнє середовище, ніж використання матеріалу такого як дерево або цегла.
 4. Довговічність фасаду і високий рівень безпеки
  довговічність фасаду забезпечує крім цього сама конструкція панелей - спеціально зігнутий край монтажних отворів додатково блокує кріплять гвинти. Ця конструкція називається «ураганоустойчівой» і захищає панель від відриву від стіни будівлі навіть під час дуже сильного вітру.
 5. Протипожежна безпека
  Протипожежні випробування показали, що матеріали компанії VOX є безпечними протягом періоду їх використання. Вони не будуть підтримувати горіння не приймуть участь в неконтрольований випадковому горінні. Вініловий і не будуть підтримувати горіння, і є пожежобезпечними.
Похожие страницы: