Цокольний Сайдинг Novik

Hand-Split Shake

Цокольний сайдинг Novik - фасадні панелі з Канади

Також його використовують при з'єднанні сайдингу на тупих кутах, наприклад на еркерах будівель, де куточок з 90 ° непридатний.

утеплювачі

Встановлюється у внутрішньому просторі між поверхнею дому та панелями. При цьому не зменшується внутрішня площа приміщень, в будинку стає тепліше взимку та прохолодніше влітку, витрати на обігрів і охолодження знижуються.

Паро- і гідропленка

Через цокольний сайдинг при будь-якому типі установки до дому проникає певний, хоч і невелике, кількість вологи. Спеціальна плівка використовується для захисту утеплювача, який при насиченні парами вологи втрачає свої властивості. Зовні його закривають влагозащитной плівкою, яка при цьому пропускає пари вологи і відводить їх від стін будівлі.

Переваги цокольного сайдинга Novik

  • Технологи компанії Novik створили новий полімер, який успішно імітує цегла, камінь, дерево, глину або шифер і при цьому довговічний, міцний. У складі сайдингу марки Novik є природний тальк, полімери високої якості, модифікатори і спеціальні інгредієнти, що підвищують міцність покриття.
  • Фасадні панелі легко і надійно стикуються між собою за допомогою фіксаторів і не вимагають використання цементних сумішей і клею при установці.
  • Температурні мітки на панелях дозволяють вибрати місце з'єднання в залежності від температури, при якій йде монтаж.
Похожие страницы: