Цокольний Сайдинг Монтаж

Монтаж фасадних панелей - мабуть, самий відповідальний етап в обробці вашого будинку. Від правильного монтажу залежить не тільки зовнішній вигляд і захист основного матеріалу будови, але і гарантія. Нагадуємо, що 50 років служби можна забезпечити тільки в разі правильного монтажу фасадних панелей. На жаль, деякі власники будинків, намагаючись заощадити, довіряють монтаж непрофесійним робітникам, які часто навіть не читають спеціально розроблені нами рекомендації по монтажу фасадних панелей . Як результат - не забезпечені теплові зазори, намертво прикручені до фасаду панелі, які не мають можливість розширюватися і звужуватися під впливом температур. Однією з найпоширеніших помилок при монтажі фасадних панелей є нехтування створення обрешітки.

Ще раз звертаємо увагу! Монтаж стінових панелей - найважливіший етап роботи над вашим будинком. Уважно читайте інструкцію по монтажу. Використовуйте оригінальні профілі і рекомендовані виробником інструменти і матеріали.

Незважаючи на те, що монтаж панелей не вимагає спеціальних навичок, ми рекомендуємо скористатися послугами професіоналів.

Підготовка поверхні стін до монтажу та встановлення обрешітки

Фасадні панелі Döcke-R можна монтувати в будь-який час року, за винятком сильних морозів (температура нижче -15˚С). Панелі встановлюються на будь-які будови з будь-яким видом стін, на об'єкти, що будуються, збудовані та давно експлуатуються будови. Всі фасадні роботи повинні бути завершені до початку монтажу фасадних панелей.

Встановіть ветропароізоляцію, якщо вона передбачена проектом. Якщо Ви плануєте встановити додаткову теплоізоляцію, змонтуйте додаткову обрешітку під утеплення. Решетування під фасадні панелі може бути дерев'яною (в цьому випадку необхідно попередньо обробити її спеціальними біозахисними складами) або зі спеціальних оцинкованих профілів, призначених для фасадних робіт. Решетування встановлюється вертикально / горизонтально. Горизонтальна обрешітка встановлюється під стартовий профіль, J-профіль, горизонтальні місця кріплення панелей. Вертикальна лати встановлюється під кути і вертикальні місця кріплення панелей. Крок обрешітки визначається, виходячи з розмірів встановлених панелей. Вся встановлена лати повинна забезпечувати рівну поверхню.

Похожие страницы: