Цокольний Сайдинг Fineber

Цокольний сайдинг дає відмінну можливість отримувати стильні, унікальні і оригінальні дизайни для фасадів житлових будинків і котеджів, офісних і торгових будівель, кафе і ресторанів. Саме зовнішня обробка може багато що сказати про переваги самого власника. За допомогою цокольного сайдинга FineBer (файнбер) можна захистити вразливі частини будинку: фундамент від руйнівного впливу талих вод, стіни - від деформування в міжсезоння через перепад температур.

Також цокольний сайдинг є відмінним естетичним прикрасою фасадної частини будівлі. Для виготовлення цокольного сайдинга FineBer використовуються надміцні полімерні матеріали, які мають тривалий термін експлуатації.

Цей сайдинг простий в монтажі: для закріплення панелей на фасадній частині будівлі немає необхідності використовувати додаткові ресурси і залучати професійних майстрів.

Для того, що б цокольний сайдинг прослужив вам дійсно довго, зберігаючи свої функціонально-декоративні властивості, слід приділити особливу увагу дотриманню правильної технології монтажу.

Як і більшість полімерних матеріалів, цокольний сайдинг має досить великим коефіцієнтом теплового розширення (властивість стискуватися і розширюватися в залежності від температури навколишнього середовища). Через цю особливість установка панелей виконується з обов'язковим дотриманням температурно-компенсаційних зазорів.

Монтаж цокольного сайдинга проводиться за допомогою оцинкованих саморізів або цвяхів на дерев'яну або металеву обрешітку, між якою при необхідності влаштування додаткової теплоізоляції закладатися утеплювач в поєднанні з вітро-гідроізоляцією. Зручна і надійна система пазів дозволяє легко стикувати цокольні панелі між собою.

Стіна, акуратно викладена цеглою або натуральним каменем це мрія багатьох власників приватних будинків. Але, на жаль, вартість такої краси часом вкрай висока, і дозволити собі таке може далеко не кожен. Впадати у відчай, звичайно ж, не варто, так як з будь-якої ситуації є вихід! Дане дизайнерське рішення буде виглядати не гірше за оригінал і обійдеться вам значно дешевше. Фасадні панелі з ПВХ це гідна, сучасна заміна класичних і дорогим облицювальних матеріалів.

Похожие страницы: