Чистка кондиціонера своїми руками

Кондиціонер став погано охолоджувати приміщення або після зимового простою ви почули запах тухлої води? Ці проблеми відомі. Чому вони впали на вашу голову:

Фільтри і лопаті забилися пилом;

Кондиціонер не був правильно законсервований на зиму.

Качествання Чистка кондиционера по лучшей цене сделают специалисты нашей компании.

Добре якщо ще не розпал сезону «брудних кондиціонерів». У цьому випадком можна викликати майстра і займатися своїми справами. Але якщо сезон в розпалі, то вільних майстрів може не бути. До того ж чистка кондиціонера своїми руками - це просто. Тут не треба мати вищу інженерну освіту або проходити спеціальні курси. Досить буде дочитати до кінця цю статтю. З неї ви дізнаєтеся наступне:

Чому не можна залишати брудний кондиціонер без уваги

Як почистити кондиціонер своїми руками

Чому не можна залишати брудний кондиціонер без уваги?

По-перше, він буде гірше працювати і може зламатися. По-друге, це небезпечно для здоров'я. Фільтри містять в собі сміття, що скупчилося за попередній сезон. Чого там тільки немає: пил, тополиний пух, бруд, частинки листя і так далі. Фільтри кондиціонера - це добре середовище для розмноження бактерій, грибків та іншої «нечисті». Не вірите?

Як почистити кондиціонер своїми руками?

Що вам може знадобитися:

Набір інструментів (викрутки хрест, шліц, набір шестигранників і, можливо, ключі);

Тазик або ванна (не забудьте закрити зливний отвір, може засмітитися);

Антибактеріальні розчини для кондиціонерів;

Кілька шматків мила і тепла вода;

Порохотяг.

Внутрішній блок, фільтри

Протріть кондиціонер сухою ганчіркою. Збивши пил, відкрийте верхню кришку.

Завдання: розкрити корпус внутрішнього блоку і знайти фільтри. Вони виглядають як мелкоячеистая сітка. Деякі схожі на повітряні фільтри автомобіля.

Знайшовши фільтри, відключіть і замочіть в теплій мильній воді на 5-10 хвилин або до повного видалення бруду і жиру.

Роторний вентилятор (валик)

Способи очищення:

Чи не розбираючи кондиціонер змочити валик мильною водою, а потім включити кондиціонер на обдув приміщення. Попередньо постеліть плівку. Шматки бруду можуть відлітати на всі боки - тому це поганий метод.

Зніміть валик і почистіть його мильною водою, як і фільтри. Якщо не виходить зняти валик самостійно, то покличте на допомогу друга. Розібрати - не проблема. Набагато важливіше зібрати все назад. Записуйте все, що відкручує і звідки - це вірний спосіб.

Автоматичний спосіб. Сучасні конди обладнані автоматичною системою очищення. Вона добре справляється з невеликими забрудненнями, але марна в запущених випадках.

Корпус і повітряні отвори

Після всіх заходів протріть сухою ганчіркою внутрішні частини кондиціонера або використовуйте пилосос. Не забудьте приділити час повітряного отвору, за яким надходить повітря. Глибока прочищення каналу можлива при наявності дрантя.

зовнішній блок

Обслуговування зовнішнього блоку зводиться до очищення решітки (з двох сторін) і лопатей вентилятора. Якщо ви можете демонтувати зовнішній блок, то можна почистити весь корпус зсередини.

Останній штрих - обробка

Останнім штрихом, коли чистка кондиціонера своїми руками завершена, буде обробка фільтрів і вентиляторів антибактеріальними спреями і розчинами. Їх можна знайти в спеціалізованих магазинах.

Похожие страницы: