Американський Сайдинг

При будівництві котеджу велика увага приділяється не тільки опрацювання його внутрішнього планування, але і оформлення фасаду. Той факт, що ідеальною з точки зору зовнішнього вигляду буде зовнішня обробка будинкунатуральними матеріалами, наприклад, деревиною кедра і каменем, ніхто не ставить під сумнів. Однак тут потрібно розуміти, що в природі нічого постійного немає, тому підтримка в первісному вигляді таких фасадів вимагає регулярного дорогого обслуговування. Втім, сучасні технології пропонують гідні варіанти, позбавлені цих мінусів.

Один з них - фасадні панелі марки Foundry, в яких в найдрібніших деталях відтворюється теплота кедрового масиву і чарівність каменю і цегли. Вони поєднують в собі переваги, характерні для натуральних матеріалів (каменю, тріски, дранки) і добре відомого в нашій країні вінілового сайдинга. Під маркою «Фаундрі» робляться вінілові сайдинг-панелі для фасадів, зовні відрізнити від дерева або цегли, і володіють довговічністю полімерного матеріалу. Тут мова йде про сайдинг преміального класу, який виготовляється з особливих технологій і задовольняє потребам найбільш вимогливих покупців.

Неповторна фактура природних матеріалів

Повноколірний сайдинг «Фаундрі» робиться на основі лекал, знятих з унікальних ландшафтів деревини кедра і каменю. Це дозволяє домагатися в матеріалі неймовірною автентичності. Тут в найдрібніших деталях навіть при розгляді поблизу повторюється натуральна структура деревних волокон і фактура каменю.
Під маркою Foundry випускається великий асортимент фасадних панелей під тріску, камінь і цегла. Отримання сайдингом натурального зовнішнього вигляду пояснюється тим, що виробник використовує понад 100 унікальних форм. Для імітації зістареного дерева на них є глибокі канавки і чітко виражені волокна. Поверхня каменю достовірно відтворюється за рахунок природної шорсткості, зернистості і загальної виразності. Довжина кожного малюнка становить 14 метрів, тому побачити повторювані фрагменти на обробленому приміщенні не представляється можливим.

Похожие страницы: