алюмінієвий Сайдинг

Зображення з назвою Paint aluminum siding Step 1.png

кроки

метод 1

Перевірка алюмінію

 1. Визначте, з чого зроблена обшивка - з алюмінію або оцинкованої сталі. Оцинковану сталь не візьме фарба на масляній основі. Деякі виробники вказують, що на стали візьметься тільки латексна фарба. Визначити сталь можна за допомогою магніту. Якщо він притягується до обшивки, значить, вона зі сталі.

метод 2

підготовка обшивки

 1. Вимийте алюмінієвий сайдинг. Видаліть з нього лишайники, водорості, бруд та інші забруднення, які встигли вирости або глибоко в'їстися в сайдинг за довгий час. Для очищення відмінно підходить цільнолита терка. Просто прикріпіть до неї зелену нейлонову шліфувальну підкладку, додайте миючого засобу і вимийте сайдинг.
  • Можна використовувати будь-який миючий засіб. Але при ретельної промивки видаліть всього його залишки.
 2. Перевірте, чи потребує сайдинг в грунтовці. Зображення з назвою Paint aluminum siding Step 2.pngОгляньте поверхню сайдингу. Якщо ви сумніваєтеся, чи потребує він в грунтовці, то вибирайте на користь грунтовки. Вона ніколи не завадить. І робота на ній буде краще і довговічніше. Вирішуйте, потрібна чи не потрібна грунтовка, за такими ознаками:
  • Якщо до цього сайдинг був пофарбований латексної фарбою, грунтовка не потрібна. Якщо ж поверхня в поганому стані, наприклад, є облупліваніе або Мелен фарби, то без грунтовки не обійтися.
  • Якщо вона потрібна, використовуйте ґрунтовку для зовнішніх робіт на масляній основі, розведеною 1 пінтою (475 мл) на галон (3, 78 л) розчинника фарби. Грунтовка на масляній основі краще, ніж латексна, тому що остання містить аміак, який згодом впливає на алюміній, формуючи мікроскопічні бульбашки газу, що призводить до передчасного пошкодження грунтовки (і, відповідно, фарби).
 3. Пам'ятайте, що легке шліфування корисно перед нанесенням остаточного оздоблювального покриття. Це допомагає фарбі краще лягати на поверхню. Відшліфуйте поверхню 150-зернистої наждачним папером.
  • Якщо ви повторно наносите фарбу на латексній основі на акриловий латекс, шліфування особливо не потрібно, тому що латекс відмінно лягає на латекс. Однак якщо деякі ділянки облупилися або вспузирілісь, злегка відшліфуйте їх, щоб вони не облупилися першими після фарбування.
Похожие страницы: