Зовнішня Оздоблення Приватного Будинку

Зовнішнє оздоблення приватного будинку

Оздоблення приватного будинку своїми руками | будівельний портал

Варіанти зовнішньої обробки приватних будинків

Приватний будинок - це справжній предмет гордості, особливо якщо сам господар брав участь в закладанні першої цеглини. Але догляду власний будинок вимагає набагато більшого, ніж квартира. Стежити потрібно за станом не тільки внутрішньої його частини, але і зовнішньої теж. Оздоблення приватного будинку в Москві - одна з послуг, що надаються нашою компанією Трейд-Альянс. Ми пропонуємо всі види зовнішнього облицювання будівель, причому не обов'язково в декоративних цілях.

Що являє собою зовнішнє оздоблення будинку?

потрібно не тільки для завершення нового будівництва, але і для реставрації раніше відбудованих будинків. Причому, їй відводиться далеко не остання роль. Крім декоративних функцій, на зовнішню обробку покладаються обов'язки щодо захисту стін від негативного впливу навколишнього середовища. А ще деякі її види мають тепло і шумоізоляційні властивості.

Наша компанія Трейд-Альянс виконує роботи по зовнішній обробці приватного будинку тільки якісними, сучасними матеріалами з використанням новітніх прогресивних технологій виконання фасадних робіт. Це забезпечує облицюванні довгий безремонтний період без втрати своїх первісних якостей. Використовувані нами матеріали не сприйнятливі до температурних перепадів, досить вологостійкі, не схильні до корозій і негативному впливу УФ променів. Вони відповідають всім вимогам протипожежної та екологічної безпеки, що підтверджено сертифікатами якості.

Види зовнішньої обробки приватних будинків

вимагає відповідності загальному оформленню вулиці. Тому краще довірити її професіоналам. Наш представник на етапі укладання договору зможе виїхати на місце для оцінки фронту робіт і порадити найбільш підходящі варіанти.

Найпопулярнішими видами зовнішньої обробки приватних житлових будівництв будуть:

  • Фасадні панелі;
  • Декоративна штукатурка;
  • Облицювання штучним або природним каменем;
  • Установка вентильованого фасаду.
Похожие страницы: