Зовнішня Оздоблення Будинки Фото

Самим екологічно чистим і красивим матеріалом для будівництва власного будинку по праву вважається дерево . При правильному використанні матеріалів такий будинок стане комфортним та зручним для всієї родини. 

При будівництві житла з дерев'яних матеріалів завжди потрібно пам'ятати, що з внутрішніми оздоблювальними роботами поспішати не можна. Щоб не сталося осипання штукатурки або плитки, потрібно дати дому відстоятися, осісти, і краще, коли він відстоїть так зиму - при великій зміні температур зміни в параметрах будинку найбільш вірогідні.

Якісну і красиву зовнішню обробку потрібно обов'язково вибрати ще на першому етапі - створення проекту, адже вона несе не тільки декоративну функцію, але ще і захисну.
Матеріал і вид обробки залежить від Ваших побажань.

У цій статті ми розглянемо кілька основних варіантів. Для фундаменту Вашого дерев'яного будинку відмінним рішенням буде камінь. Він не тільки підкреслить грунтовність споруди, а й забезпечить довгий термін експлуатації.

Компанія «Верес» пропонує своїм клієнтам будівництво та подальшу обробку дерев'яних будинків. Якщо вам потрібна обробка будинку, Нижній Новгород готовий запропонувати кілька пропозицій, але умови нашої компанії виявляться одними з найпривабливіших.

Зовнішня обробка будинку

Дерев'яний будинок, як і будь-який інший, передбачає зовнішню обробку поверхонь. При цьому даний вид робіт зводиться до проведення двох процедур, полірування стін і їх подальшої фарбування.

Оздоблення дерев'яного будинку передбачає пошарове нанесення складів, коли спочатку деревина обробляється захисними антисептиками, що запобігають поява паразитів і можливість гниття, а потім наносяться фарбувальні речовини. При цьому існують лессирующие і укривние склади. Відмінність між ними полягає в тому, що перші виділяють природну структуру дерева, а другі її повністю ховають.

Внутрішнє оздоблення будинку

Якщо вас цікавить внутрішня обробка будинків, ціна на неї в компанії «Верес» вигідно відрізняється від конкурентів, при цьому якість робіт при цьому не страждає. Хочете оцінити, як нами виконується обробка будинку, фото можна подивитися на нашому сайті.

стіни

Як і при зовнішній обробці, внутрішні вертикальні поверхні дерев'яних будинків піддаються шліфовці з подальшим фарбуванням. Різниця полягає лише у використанні інших фарб, призначених для роботи всередині приміщень, і більш безпечних для здоров'я людини.

Похожие страницы: