Запчастини автомобіля

Ви ніколи не замислювалися, як виглядає генератор змінного струму або водяний насос в автомобілях? На жаль, багато власників транспортних засобів не знайомі з пристроєм автомобілів, не кажучи вже про його обслуговуванні та ремонті. Так, набагато зручніше обслуговувати автомобіль в технічних дилерських центрах, в яких вам навіть не потрібно самостійно здобувати запчастини.

Самый популярный интернет магазин автозапчастей предлагает широкий ассортимент запасных  оригинальных запчастей и их аналогов на любой автомобиль, а применение передовых интернет технологий дает нам возможность произвести быстрый, точный подбор необходимой детали и доставить заказ в кратчайшие сроки по самым выгодным ценам

Але ми вважаємо, що кожен водій повинен знати з чого складається транспортний засіб, як працюють ті чи інші компоненти. Завдяки цьому кожен з вас може самостійно купувати запчастини, не переплачуючи дилера. Тому наше інтернет-видання пропонує вам докладний довідник по всіх основних компонентів більшості автомобілів, з якого ви дізнаєтеся, з яких запчастин складається будь-який автомобіль і за що відповідає кожен компонент транспортного засобу.

Антиблокувальна гальмівна система ABS створена, для того щоб перешкоджати блокуванню коліс під час гальмування, що дозволяє скоротити гальмівний шлях автомобіля, а також знизити ризик занесення при різкому гальмуванні на слизькій чи мокрій дорозі.

Головним компонентом системи ABS є блок управління антиблокувальною гальмівною системою, який вимірює тиск в гальмівній системі і використовує дані про швидкість кожного колеса. Ця інформація, яку обробляє блок ABS, необхідна, для того щоб регулювати необхідну оптимальну швидкість кожного колеса і тиск в гальмівній системі. Саме цей блок обчислює, що колесо автомобіля може блокуватися, що або збільшить гальмівний шлях машини, або це призведе до заносу автомобіля.

Якщо блок управління ABS вийде з ладу, то, як правило, на приладовій панелі з'явитися помилка, яка вказує на несправність системи ABS (на приладовій панелі загориться значок ABS).

Правда, перед тим як переконатися, що проблема виникла в блоком, необхідно перевірити датчик швидкості обертання коліс і датчик тиску гальмівної системи.

Блок управління антиблокувальною гальмівної системи є одним з дорогих компонентів гальмівної системи. Наближається літо, і кожен з нас не хоче, щоб в його машині не працювала система охолодження салону (кондиціонер). Тому про справність кондиціонера в машині необхідно подбати заздалегідь, зробивши в спеціалізованому сервісі відповідну діагностику.

Найпоширенішою проблемою кондиціонера в автомобілі є витік холодоагенту, без якого кондиціонер не може охолоджувати тепле повітря, що надходить з вулиці. Також досить частою проблемою, з якою зустрічаються власники сучасних автомобілів, є проблеми з харчуванням компресора кондиціонера. Як і багато обладнання автомобіля, компресор харчується від електричної мережі транспортного засобу. У разі проблем з електрикою, компресор кондиціонера може отримувати недостатня кількість електрики.

В результаті він не зможе досить охолоджувати повітря. Деякі компресори кондиціонера мають в своїй конструкції вал, який може зноситися. Також компресор має різні сальники і ущільнювачі, які з часом можуть пошкоджуватися. В результаті цього компресор може повністю вийти з ладу. В цьому випадку доведеться купувати новий компресор.

Похожие страницы: