Як влаштована робота карт Таро

З метою зрозуміти як влаштована робота Таро, необхідно вміти читати і розпізнавати нанесені образи. Їх розташування не випадково, все малюнки і зображення є символічними, карти насичені знаками окультизму, езотеричними образами, герметичній символікою, астрологічними знаками. Вміти читати такі знаки, задіявши свої внутрішні ресурси - ось основне завдання тих людей, які хочуть зрозуміти, як працюють Таро.

  • Профессиональная консультация таро поможет сориентироваться в жизненных вопросах, предупредит ошибки, подскажет, стоит ли ожидать успеха в том или ином предприятии по самой низкой и выгодной цене

Вважається, що навіть малодосвідчений людина може навчитися гадати на картах Таро, тому що в численної символіки, зображеної на картах можна знайти те, що буде стосуватися саме його ситуації. Однак це твердження не так, якщо ви хочете отримати достовірні прогнози. Адже справа не тільки в тому, яка саме карта випадає людині. Щоб зрозуміти, як працюють Таро, необхідно розбиратися в повній картині розташування карт.

Від сусідства карт Таро залежить дуже багато чого. А невірно витлумачене пророкування може привести до негативних наслідків. Недосвідчений людина побачить те, що ніколи не повинно з ним статися і буде ганятися за цією примарою майбутнього. Ще гірше, якщо ви підхопите дилетанта, який буде вам трактувати по-своєму свої «бачення». Не варто забувати, що магія Таро, як і будь-яка інша магія, буває дуже небезпечна, особливо вона негативно позначиться на тих, хто поставиться до неї несерйозно і буде грати картами Таро в передбачення. Розуміння роботи карт Таро, необхідно знати, що карти «працюють» тільки в результаті постійних тренувань і практики. Неможливо сісти за стіл, взяти карти Таро в руки і почати передбачати. Ви повинні усвідомити, що якщо людина називає себе Таролог, то він пройшов довгий шлях з вивчення передбачень на картах і має величезний практичний досвід в цій області і постійно розвиває свої навички. Прикладом таких фахівців можуть служити співробітники Колізею, які займаються постійним вдосконаленням знань в області пророкувань на картах Таро.

При роботі з картами Таро існує дуже багато нюансів, які дуже важливі. Наприклад, щоб зрозуміти, як працюють Таро, необхідно дуже дбайливо ставитися до карт, акуратно працювати з ними. Не можна їх бруднити або залишати неприбраними на столі, необхідно зберігати їх в спеціально відведеному місці і порядку, просочувати своєю енергетикою. Тільки тоді можна буде розраховувати на те, що вони дуже точно зможуть передбачити майбутнє.

Крім цього необхідно навчитися відокремлювати зерна від плевел. Не варто шукати прихований сенс там, де його немає, вигадувати неіснуючі події. Тому дуже важливо, щоб людина, яка пророкує на картах Таро, був безстороннім до того, хто звернувся за допомогою. Тільки так можна побачити істину, а не те, чого не існує.

Щоб зрозуміти, як працюють Таро, необхідна велика ваше бажання в цьому розібратися, ваша самовіддача у навчанні і віра. Якщо ви заглибитися у вивчення таємниць, якими покрита магія карт Таро, то рано чи пізно ви знайдете ключ до їх розгадки в своїй голові. Однак не варто забувати, що у кожної людини своя двері, що ведуть до свідомості. Тому ваші вміння та знання про карти Таро, ваші методи роботи і сприйняття можуть відрізнятися від методів інших людей.

Похожие страницы: