Які бувають будівельні цвяхи і як з ними працювати?
Як би не мінялися часи і разом з ними будівельні технології, будівельні цвяхи поки ще є чи не найбільш надійним і доступним матеріалом для кріплення. Стандартні технічні характеристики передбачають невеликі відмінності. Так, для цвяхів з плоскою головкою характерна гладка поверхня капелюшки і максимальний діаметр стрижня 1,6 мм, а для цвяхів з конічною голівкою - рифлена поверхню і діаметр стрижня більш 1,6 мм. Таким чином, діаметр капелюшка для цвяха з плоскою головкою приблизно дорівнює двом діаметрам стрижня. Стандартний кут загострення по гранях встановлено на рівні сорока градусів. Якщо кріплення знадобилися при будівництві або ремонті будинку, то не зайвим буде заздалегідь визначитися, які саме цвяхи і яких розмірів можуть знадобитися. Вы можете заказать и купить гвозди для строительных и ремонтных работ, по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Тому як при проведенні різного роду будівельних робіт потрібно буде знати стандартні розміри цвяхів, щоб розуміти, в які види матеріалів і на яку глибину необхідно їх забивати. Пропонуємо розглянути основні конфігурації і призначення будівельних цвяхів: Шиферні цвяхи. Їх використовують для кріплення шиферних листів до дерев'яного каркасу даху. Зовні ці цвяхи представляють собою круглий в перетині стрижень, з круглою плоскою головкою, діаметр якої 18 мм. Що стосується стрижня, то діаметр його близько 5 мм, а довжина до 100 мм. В даному випадку краще купувати оцинковані цвяхи, щоб уникнути іржавих патьоків по покриттю даху.
Покрівельні цвяхи. При діаметрі 3,5 мм довжина цих цвяхів всього 40 мм, а застосовують їх при настилання покрівельного заліза, для прикріплення його до підкладці.
Трефові цвяхи відрізняються тим, що по стрижні у них є канавки, або суцільні (безперервні), або з наявністю перемичок. Ці цвяхи більш надійно утримуються в деревині, а також їх застосовують для кріплення різного роду рулонних покриттів.
Різьблені цвяхи мають гвинтовий стрижень і, в порівнянні з дротяними цвяхами, вважаються більш міцними, менш схильними до згинання. Однак ж варто враховувати, що такі металовироби можуть розколоти дошку, тому застосовувати їх слід з обережністю і тільки на досить міцних матеріалах.