Використання скла для внутрішніх офісних дверей

Використання скла для внутрішніх офісних дверей і перегородок забезпечує сміливий і унікальний дизайн інтер'єру, а також пропонує освіжаючий зміна стилю в порівнянні з традиційними стінами і бар'єрами. Скляні елементи стали надзвичайно популярними серед архітекторів і дизайнерів інтер'єру, професіоналів, які знають, як оцінити психологічну вигоду відкритих і доступних робочих місць. Ви можете придбати скляні двері за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат. Погляньте на деякі з найбільш вражаючих переваг роботи зі склом:

1. Використання скла для міжкімнатних дверей оптимізує розподіл природного світла і розподіл простору.

Протягом багатьох років співробітники були заховані за стінами, в просторах, які або надмірно розділені або розділені між занадто багатьма людьми, іноді без будь-якого природного світла. Використання внутрішніх безрамних розсувних скляних дверей, з'єднаних зі скляними перегородками, створило нову середу, в якій природне світло здатний досягти навіть самого центру простору. Аналогічно, безрамні скляні перегородки дозволяють розділяти простір, створюючи більш або менш замкнені області в залежності від того, орієнтовані вони на концентрацію або діалог. Це сприяє створенню більш яскравого і приємного робочого простору, яке забезпечує як конфіденційність, так і спілкування, що веде до підвищення добробуту і продуктивності. 2. Міжкімнатні розсувні двері: оптимальне використання доступного простору

На відміну від орних дверей, внутрішні розсувні скляні двері в поєднанні з прозорими нерухомими перегородками створюють тонкі просторові поділу. Вони дозволяють оптимально використовувати всю доступну площу. Той факт, що розсувні панелі не вимагають додаткового простору для відкривання, збільшує доступність і дозволяє персоналізувати проходи і з'єднання з сусідніми приміщеннями. Однопанельних двері, великогабаритні скляні панелі, телескопічне відкривання кількох панелей одночасно ... в кожному приміщенні може бути свій тип передпокої, адаптований до його конкретної функції. Така гнучкість дозволяє не тільки розділяти простору, але і з'єднувати їх при необхідності.

3. Розсувні двері: оптимальна доступність і повна прозорість

Скло передає приховане повідомлення співробітникам, а також клієнтам і постачальникам: ви віддані прозорості. Якщо ви хочете поліпшити командну роботу і зміцнити довіру своїх клієнтів, системи, що складаються з розсувних скляних дверей і архітектурних стін, є відмінними інструментами для передачі потужного корпоративного повідомлення. З іншого боку, різноманітні можливості входу і гальмування, пропоновані розсувними системами, гарантують відмінний доступ. Великі проходи, відсутність напрямних для підлоги, м'яко закриваються або самозакриваються гальмівні механізми, телескопічні системи і кутові проходи - все це опції, які дозволяють адаптувати ці створені простору до реальних потреб користувачів в будь-який момент.

Похожие страницы: