Види Зовнішньої Оздоблення Будинки

Види зовнішньої обробки будинку

Види зовнішньої обробки будинку | Домашні секрети - затишок в домі своїми

При плануванні будівництва будинку необхідно враховувати не тільки затишок і комфорт внутрішнього оздоблення будинку, але і його зовнішню обробку. Для зовнішньої обробки будинку важливий ретельний вибір матеріалу і кольорової гами, слід ще на етапі планування пропрацювати нюанси в загальному архітектурного стилю, так як поспішні рішення на етапі завершення будівництва може призвести до помилок.

Зовнішнє оздоблення фасаду існуючої будівлі та оздоблення нового будинку переслідують декілька основних завдань, які логічно випливають з функціональних завдань фасаду споруди.

Будь-фасад будинку потребує поліпшення: новому будинку це допоможе на довгі роки забути про ремонт фасаду, стара будова - прибрати недоліки і вади, і перетворення зовнішнього вигляду.

Зовнішні роботи виконуються після установки вікон і дверей. Фахівці рекомендують приступати до фасадних робіт після усадки будівлі, потрібно для того, щоб зовнішня обробка виглядала акуратно потрібно нова перевірка стін за допомогою рівнів і схилів.

Слід не забувати, що різні види фасадних матеріалів (під камінь, цегла, брус і т.д), підвищують навантаження на фундамент, для цього дуже важливо проаналізувати несучу здатність фундаменту, врахувати різницю лінійного розширення матеріалів стін і обшивки. Правильний аналіз і раціональний вибір допоможуть запобігти появі тріщин і відшаровування оздоблювального шару.

Вибираючи фасадні для зовнішньої обробки будинку потрібно керуватися не тільки естетичними, але і якісними характеристиками, довговічністю, практичністю, сумісністю з матеріалом, з якого виготовлені стіни будинку. Уже кілька років ми працюємо як в самому Владивостоці, так і успішно відправляємо товар у різні міста по Росії, в тому числі в такі міста, як Знахідка, Уссурійськ, Комсомольськ-на-Амурі, Біробіджан, Благовєщенськ і багато інших.

Які ж якості мати сучасні матеріали для зовнішньої обробки будинку ?

  • Витримувати катаклізми природи - дощ, сніг, сильний вітер і навіть град не повинен заподіяти фасаду будь-яких видимих або невидимих пошкоджень. Потрібна надійність, яку в змозі забезпечити в повному обсязі види оздоблювальних матеріалів.
  • Довговічність - стіни будинку повинні забезпечувати захист протягом тривалого терміну експлуатації.
  • Привабливий зовнішній вигляд - це фактор суто індивідуальний. Одній людині подобається нові сучасних варіанти матеріалів, а іншому, навпаки застарілі варіанти обробки стін, як штукатурка.
Похожие страницы: