Види герметиків

Існують однокомпонентні, двокомпонентні і більше компонентні види герметиків. Потрібно відзначити, що до недавнього часу багатокомпонентні герметики вимагали змішування своїх компонентів безпосередньо перед застосуванням. Також, герметики можна розділити по виду основи: силіконові, акрилові, поліуретанові, полісульфідні, бутилкаучукові та герметики на полімерній основі. Герметики відрізняються також по розряду полімеризації - отверждающиеся і нетвердеющіе.

  • Купить лучший качественный акриловый герметик акцент 125 для внешнего утепления межвенцовых швов снаружи помещения по самой выгодной и низкой цене

Крім того, багато виробників будматеріалів крім побутових герметиків, виробляють і професійні герметики, що поставляються в тубах великої місткості. Для використання промислових герметиків потрібне спеціальне пневматичний пристрій. Герметики для побутового використання продаються в балонах або малих тубах ємністю до 500 мл.

Бувають водостійкі і не водостійкі. Останній варіант дуже примхливий. Найчастіше застосовується при ремонті меблів, плінтусів, сухих стін з цегли та бетону, гіпсокартону, ремонт дерев'яних рам. Більше ніякі інші поверхні не придатні для нанесення цього герметика.

Неводостійка - екологічно безпечний, без запаху, розчиняється водою. При цьому не переносить вологості. Акриловий слабо переносить деформацію, тому не рекомендується застосування на поверхнях, схильних до тепловому розширенню.

Тепло і сухість - це ідеальні умови для роботи з ним. Недотримання призводить до того, що шва починають обсипатися і розтріскуватися на наступний день після нанесення.

Водостійкий акриловий герметик майже не має недоліків свого Неводостійка брата - має прекрасну адгезію (зчеплення з поверхнею) до кахлю, бетону, цеглі, ПВХ, гіпсокартону, пористим підстав, пофарбованим і лакованих поверхонь, стійкий до низьких температур, але так само не переносить деформационной навантаження .Водостойкость акрилових герметиків відносна. При попаданні води вони не руйнуються, відмінно переносять короткочасне вплив, але не лягають на мокрі шви і не підходять для поверхонь, що мають постійний контакт з вологою (наприклад басейни) .При цьому акрилові герметики можна використовувати для ванних кімнат, так як вони добре переносять температурні коливання, бажано, щоб в їх складі були протигрибкові компоненти.

Час повного затвердіння герметика - близько доби. Найдорожчим в цій категорії є прозорий герметик.

Похожие страницы: