Вибір моделі кросівок

Слід знати свій особистий біговій стиль з тим, щоб знайти кросівки, які ідеально підходять саме для вас!

Найчастіше неправильний вибір кросівок межує з крайнощами і погано підібране взуття як і раніше є предметом страшних історій, якими рясніють бігові доріжки. Починаючи з вельми поширених ситуацій з втратою нігтя і закінчуючи появою виснажливих пухирів, більшість таких ситуацій можна уникнути, витративши небагато часу на те, щоб придбати правильні кросівки.

  • Самая выгодная распродажа кроссовок лучшего мирового бренда, широкий ассортимент, акции, скидки и самые выгодные и приятные цены

А це значить, що це повинна бути взуття для занять спортом, відповідно до вашого вагою, ходою і пронацією стопи, а також типом покриття, по якому ви бігаєте. Кожен з цих факторів також враховується в рамках послуги Підбір моделі, яка пропонує швидкий спосіб знайти взуття відповідно до ваших потребностямі.Ассортімент взуття в магазині може збентежити, але можна відразу ж виключити величезна кількість моделей, зосередивши увагу на тому, для чого саме взуття призначене . Ви будете бігати по шосе, спеціальному треку або, можливо, по лісовій стежці? Для всіх цих поверхонь потрібні різні види взуття. Інша основна відмінність існує між взуттям для змагань і тренувань.

2. Тип пронации стопи

Пронація - це термін, який використовується для характеристики способу обертального руху стопи в момент ходіння або бігу. По суті, при покупці тієї або іншої спортивного взуття ви повинні в першу чергу знати свій тип пронації. Якраз така інформація, якщо її дотримуватися, може запобігти утворенню кровоточивих пухирів і тому подібного. Вся наявна в продажу взуття підходить для певного типу пронації. Ваш тип пронації допоможе визначити, в якому обсязі і де необхідна підтримка і амортизація вашого взуття. Ви можете дізнатися свій тип пронації за допомогою проходження експертного аналізу своєї ходи - безліч спеціалізованих роздрібних магазинів для бігунів пропонують дану послугу. Для отримання докладного, але разом з тим легкого для розуміння керівництва про процедуру такої оцінки ознайомтеся з основними відомостями по пронации.

3. Розмір: довжина

Нав'язлива ідея більшості людей стосується їх розміру взуття. Тим не менш, не існує будь-якого реального універсального керівництва; крім того, розмір вашого взуття може змінюватися в залежності від того, який тип взуття ви купуєте. Зберігайте об'єктивність в підході до питання вашого розміру взуття і не забувайте про наступне: чим більше ви бігаєте, тим більше місця потрібно для вашої ноги. При бігу на великі відстані ваша стопа буде більше піддаватися природному розширенню. Це означає, що у взутті має бути трохи вільного місця. Як правило, простір між великим пальцем і кінчиком черевика має становити ширину пальця. Можливо, вам навіть знадобиться взуття на розмір більше вашого стандартного розміру взуття для здійснення забігів на великі відстані. Чорні та забиті нігті або навіть їх втрата є ознаками травми пальців від удару об внутрішню частину взуття, тому переглянете свій розмір взуття, якщо це є для вас серйозною проблемою.

4. Розмір: Повнота

Повнота вашого взуття є настільки ж важливим фактором, що і довжина, коли мова заходить про добре підібраній екіпіровці. Люди не завжди відрізняються ідеальними пропорціями, і часто стопа ширше або вже «нормальної» стопи. Люди, які мають проблеми з повнотою взуття, відчувають тертя між стопою і взуттям і ризикують заробити пухирі в результаті такого руху. Якщо вам відома така проблема зі свого власного досвіду, то розгляньте варіант використання взуття зі спеціальною широкої або вузької колодкою.

5. Вага

Вага відноситься до двох аспектів. Перший аспект - це вага бігуна. Якщо ви є великим або великим бігуном понад свою норми, то вам може знадобитися підтримуюча взуття. Інший аспект ваги відноситься до ваги взуття. В цілому, з тієї причини, що ви будете носити взуття (фактично несучи їх) протягом багатьох кілометрів, то чим легше вона, тим краще. Ваші ноги повинні підтримувати вас протягом довгого шляху, тому взуття повинна рухатися разом з вами, а не тягнути вас вниз. Доброю новиною є те, що взуття, як правило, стає все легше і легше в міру розробки нових матеріалів.

6. Шкарпетки

При покупці взуття приміряйте її у вечірній час (коли нога стає трохи більше) в поєднанні з біговими носками. Існує широкий асортимент наявних у продажу шкарпеток, які спеціально розроблені для бігу і значно покращують відчуття комфорту і підтримки всередині взуття. Можна навіть купити шкарпетки, які були спеціально створені відповідно до визначеного дизайном взуття, наприклад шкарпетки GEL-KAYANO.

Поєднання взуття і шкарпеток допомагає домогтися максимального ефекту і забезпечує здорові умови для ваших ніг, звівши до мінімуму вплив тепла, тертя і вологи; таке поєднання може тільки поліпшити ваше відчуття комфорту і, як наслідок, вашої результативності.

Похожие страницы: