Варіанти Оздоблення Фасада Будинки

54

8 способів обробки фасадів приватного будинку + 32 фото

До бюджетних матеріалами для обробки фасадів будинків зазвичай пред'являються вимоги, більшою мірою пов'язані з надійністю - панелі для облицювання будинку повинні витримувати вітрове навантаження, бути стійкими до руйнівного впливу сонячного випромінювання і перепадів температур.Обшивка будинку сайдингом - це унікальна можливість вибрати не тільки надійність, але і різні варіанти декоративного оздоблення фасаду будинку. Сайдинг Mitten відрізняється від будь-якої іншої конкуруючої продукції найбільшим асортиментом квітів, структури поверхні панелей і додаткових аксесуарів. Творіть разом з нами - скористайтеся ідеями наших дизайнерів:

 • 1. Комбінуємо горизонтальний і вертикальний сайдинг.
  Комбіновані варіанти облицювання фасадів, створені за допомогою поєднання горизонтально і вертикально розташованих панелей, дозволяють розділяти будинок на візуально відмінні один від одного зони. Головне правило, якого слід при цьому дотримуватися, звучить так: «Використовуйте різні види панелей і не намагайтеся розміщати горизонтальний сайдинг вертикально, і навпаки».
 • 2. Комбінуємо сайдингові панелі різних кольорів.
  Варіанти обробки будинку сайдингом можуть відрізнятися своїм колірним рішенням. З Mitten це особливо зручно! Колірна палітра панелей Mitten дозволяє легко комбінувати на одному фасаді облицювання різного кольору. Багато наших покупців вибирають кілька пастельних відтінків, розбиваючи з їх допомогою будинок на кілька функціональних зон, або просто роблячи акцент на окремих архітектурних елементах будівлі. Для подібної зовнішньої обробки фасаду часто вибирають серію Oregon Pride - сайдинг класичної форми і прекрасної якості. Фото обробки котеджів цією серією сайдингу Mitten можна побачити нижче.
 • 3. Використовуємо переваги контрастних аксесуарів!
  Вивчаючи види обробки фасадів будинків сайдингом Mitten, ви обов'язково звернете увагу на те, як вигідно відрізняються фасади, в дизайні яких використовуються аксесуари контрастних кольорів. Особливо незвично виглядають світлі добірні елементи на темному тлі. Якщо ви прихильник індивідуальних рішень - можете сміливо перейти на сторінку підбору кольору сайдинга і аксесуарів Mitten і поекспериментувати з кольором наличників і інших профілів. До речі, дуже красиво виглядає оздоблення фасадів приватних будинків з використанням широких добірних елементів або контрастних софітів. Такі прийоми надають котеджу деяку еклектичність і на 100% виділяють його серед інших споруд.
 • 4. Продовжуємо змішувати стилі і матеріали!

  Компанія Mitten завжди підкреслює універсальність своєї продукції з точки зору її декоративних властивостей. Тому обшивка будинку сайдингом може поєднуватися із застосуванням інших матеріалів. Наприклад, для облицювання цоколя ви можете використовувати як спеціальні панелі, так і натуральний камінь, декоративну плитку - до будь-якого з цих варіантів можна підібрати сайдинг Mitten.

  І зверніть особливу увагу на обрамлення вікон вашого будинку! Адже їх теж можна обіграти абсолютно незвичним способом, як, наприклад, зробив один з наших клієнтів - він використовував дерев'яні різьблені лиштви, і вийшло дуже стильно! Оздоблення фасаду цього будинку ви можете побачити на фото нижче.

Похожие страницы: